DataLife Engine / MİLLETVEKİLİ AVCI TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MİLLETVEKİLİ AVCI TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MİLLETVEKİLİ AVCI TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


 

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve  merkez ilçe teşkilatı ile birlikte Rize Merkez Atatürk Caddesinde esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Rize Milletvekili Avcı vatandaşlar ve esnaflara 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etti. Avcı ziyaretlerinde  “ Seçim kampanyamız boyunca verdiğiniz destek bizler için çok önemli olmakla beraber çok değerliydi. Seçim günü gösterdiğiniz dik duruş ve kararlılıkla bizlerin ve Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdunuz, gösterdiğiniz bu vakarlı duruş  neticesinde ülkemiz yeniden birlik, beraberlik içinde  istikrar  için devam dedi. Şimdi bizlere düşen ülkemiz, bölgemiz ve  Rize’miz için  daha fazla çalışmak ve  hizmet etme vakti. Hep birlikte  Rize’mizin kalkınmasında el birliğiyle çalışacağız. Sizlerden aldığımız destekle vizyonumuzla her zaman en iyinin peşinde olacağız. Tekraren gösterdiğiniz teveccühe yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Avcı ziyaretlerin ardından beraberindeki ekip ile birlikte Rize Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binasının inşaat alanında incelemelerde bulunarak, binanın son aşaması ile ilgili Çevre Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek ve yüklenici firma mühendislerinden bilgi aldı.

6-07-2018, 11:06
Geri dön