ŞEHİR İÇİ MİNİBÜS KOOPERATİFİ BAŞKAN METİN’DEN ÖZÜR DİLEDİ “ÇALIŞMALARINIZI HER ZAMAN TAKTİR ETTİK”

 

ŞEHİR İÇİ MİNİBÜS KOOPERATİFİ BAŞKAN METİN’DEN ÖZÜR DİLEDİ “ÇALIŞMALARINIZI HER ZAMAN TAKTİR ETTİK”

S.S Nolu Şehir içi minibüs kooperatifi Başkanlarının Rize Belediye Meclis Üyesi A.Kadir Öksüz’ü darp etmesi nedeniyle gözaltına alınmasına Ak Parti İl Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü önünde toplu tepki gösterip, hemen serbest kalmasını isteyen S.S Şehirci Dolmuş Kooperatifi yönetim kurulu  yaşananlar nedeniyle basın açıklamasıyla özür diledi. İşte o açıklama ..

S.S Nolu Şehir içi minibüs kooperatifinden duyuru

“RAHMİ METİN’İN ÇALIŞMALARINI HER ZAMAN TAKTİR ETTİK”

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak 14.07.2023 tarihinde Rize Belediyesi
Meclis Üyesi ile Kooperatif başkanımızın arasında geçen olaydan dolay: üzüntülerimizi gerekli mercilere sözlü olarak iletmiş durumdayız. Kooperatif yönetim kurulu olarak 2024/Subat ayındaki Genel Kurulumuza kadar görevimizi sürdüreceğiz. Kooperatifimiz Rize Belediyesi ile ilgili bundan sonraki süreçlerde görüşmelerimizi Başkan Vekillerimiz Hilmi RAKICI, Ali TASÇI ve Sedat DURMUS ile yapacaktır.

Sayın Rahmi METiN’in hizmetleri, Gerçekleştirdiği ve gerçekleştirecekleri projeleri kurumumuzda her zaman sözlü olarak gerek sosyal medya hesabımızda sürekli takdir edilmiştir. Kooperatifimiz adına yapılan menfur saldırı kurumumuz adına talihsiz bir olay olmuş olup kurumumuz adına özürlerimizi iletiyoruz. Kurumumuz 21 çalışan koordinasyon personeli ve 155 aracı ile sabah 06:15 den 24:00 e kadar çalışma düzenine devam edecektir.”


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın