Erdoğan; Aşkale-Rize Hızlı Treni Rizemizi Kalkındıracak


Aşkale-Rize Hızlı Treni Rizemizi Kalkındıracak

 

Herkesin bildiği üzere AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın dünkü açıklamasında Aşkale-Rize arasında hızlı tren hattı müjdesi verdi.

Rizemize sosyoekonomik olarak büyük değer katacak tren yolunu yıllardır üzerinde çalıştığımız lojistik merkeze bağlayacak bu proje için başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve aylardır bu projeyi hayata geçirebilmek için çalışan Milletvekilimiz Sayın Muhammet Avcı’ya, Milletvekilimiz Sayın Hayati Yazıcı’ya, Milletvekilimiz Sayın Osman Aşkın Bak’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Ben inanıyorum ki Aşkale-Rize hızlı tren hattı projesi çay ve turizmden sonra ilimizin kalkınmasında önemli rol oynayacak. Rizemize önemli değerler katacak bu projeye birlik ve beraberlik içinde destek vermeliyiz. Aşkale-Rize Hızlı Treni ülkemize, bölgemize ve ilimize hayırlı olsun.

Saygılarımla

Mehmet ERDOĞAN

Rize Ticaret Borsası

Yönetim Kurulu Başkanı


Önceki Haber 

Yorumlar

 1. 0 3
  {usertitle}

  Burak

   4 Eylül 2020 19:41
       

  Tamam o zaman burda görev size düşüyor bir an evvel bu prejeye başlanması için işin takipçisi olun öyle yan gelip yatmayla olmuyor bu işler
 2. 0 0
  {usertitle}

  dursun

   19 Eylül 2020 16:44
       

  yahu arkadaslar bu yalana siz inaniyormusunz bunlar birsey yapmaz rizeye yazik rizenin bir otogari yok belediye bloklari ahir olmus  onun icin bunlar bir sey yapmaz 

Yorum Yapın