Muradoğlu Ailesinin Acı Günü


RİZE BELEDİYESİ’NİN ESKİ BAŞKAN YARDIMCILARINDAN NURCAN MURADOĞLU’NUN LİSE ÖĞRENCİSİ KIZI ÇAĞLA MURADOĞLU AĞITLARLA TOPRAĞA VERİLDİ.

17 YAŞINDAKİ ÇAĞLA’NIN RİZE’DEKİ CENAZESİNE ÇOK YOĞUN BİR KATILIM OLDU.

Haber: Faik BAKOĞLU

Dün sabah sahildeki evlerinin balkonundan talihsiz bir şekilde düşerek vefat eden Rize Belediyesi’nin eski başkan yardımcılarından ve harita mühendisi Nurcan MURADOĞLU ve Rizeli tüccarlardan Hüseyin Sami MURADOĞLU’nun 17 yaşındaki kızları Çağla MURADOĞLU bugün gözyaşları ve ağıtlar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Rize sahil Camiinde kılınan cenaze namazına çok yoğun bir katılım ve hüzün vardı.

Buradaki cenaze namazına başta merhume Çağla MURADOĞLU’nun okul öğretmenleri, okul arkadaşları olmak üzere Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN ve yardımcıları, Rize İl Genel Meclis Başkanı İbrahim TÜRÜT ve arkadaşları, Ak Parti Rize İl Başkanı İshak ALİM ve arkadaşları, CHP Rize İl Başkanı Saltuk DENİZ ve arkadaşları, Yeniden Refah partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif ZERDECİ ve arkadaşları ayrıca Rize’deki sivil toplum örgütlerinin başkan ve temsilcileri, Rizeli tüccarlar ve esnaflar katılarak MURADOĞLU ailesinin üzüntülerini paylaştılar.

Vefatı Rize’de büyük üzüntüye neden olan lise öğrencisi Çağla MURADOĞLU, cenaze namazının ardından Rize’nin Mermerdelen Mahallesi’ndeki aile mezarlığına toprağa verildi. Merhume Çağla MURADOĞLU’a Allah’tan “rahmet” başta annesi Nurcan, babası Hüseyin Sami ve abisi Muratcan MURADOĞLU olmak üzere tüm ailelerine, sevenlerine, dostlarına ve yakınlarına da “başsağlığı ve sabırlar” dileriz.

      

Merhume Çağla MURADOĞLU

 

Annesi Nurcan ve babası Hüseyin Sami MURADOĞLU

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın