TRABZON'UN SIRADIŞI POLİSİNDEN SIRADIŞI OLAY


TRABZON'UN SIRADIŞI POLİSİNDEN SIRADIŞI OLAY
- SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTIĞI VİDEOLARLA DİKKAT ÇEKEN VE SIRADIŞI POLİS MEMURU OLARAK TANINAN VELİ ÇAKI, BU SABAH EVİNDE GEÇİRDİĞİ CİNNET SIRASINDA EŞİNİ, OĞLUNU, KIZINI VURDUKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ


 

 

CİNNET GEÇİREN POLİS BABASI TARAFINDAN VURULAN GENÇ VE ANNESİ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Trabzon’da uzun yıllardır görev yapan ve sosyal medyada paylaştığı videolarla dikkat çeken sıradışı polis memuru Veli Çakı, bu sabah evinde geçirdiği cinnet sırasında eşini, oğlunu ve kızını vurduktan sonra intihar etti. Polis memuru ile kızı evinde hayatını kaybederken, oğlu ve eşi ise kaldırıldıkları hastanelerde yaşam mücadelesi veriyor.
Edinilen bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şubesi'nde görevli polis memuru Veli Çakı (53), bu sabah Ortahisar ilçesi Pelitli mahallesi Aydın Sitesi 8. kattaki evinde henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet geçirdi. Çakı, önce eşi Gönül Çakı'yı ardından kızı Tenay (19) ile askerden bir süre önce dönen 27 yaşındaki oğlu Çağatay'ı vurdu. Olay sonrası kendisine ait silah ile intihar eden polis memuru Veli Çakı olay yerinde kızı ile birlikte hayatını kaybederken, ağır yaralanan oğlu ise kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde yaşama döndürülürken, eşi Gönül Çakı ise ise Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor.

 

CİNNET GEÇİREN POLİSİN EŞİ DE HAYATINI KAYBETTİ

Trabzon’da bu sabah evinde geçirdiği cinnet sırasında eşini, oğlunu ve kızını vurduktan sonra intihar eden polis memuru Veli Çakı'nın eşi Gönül Çakı'nın da hayatını kaybettiği belirtildi.
Trabzon Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şubesi'nde görevli polis memuru Veli Çakı (53), bu sabah Ortahisar ilçesi Pelitli mahallesi Aydın Sitesi 8. kattaki evinde henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet geçirdi. Çakı, önce eşi Gönül Çakı'yı ardından kızı Tansu Tenay (19) ile 27 yaşındaki oğlu Çağatay'ı vurdu. Olay sonrası kendisine ait silah ile intihar eden polis memuru Veli Çakı olay yerinde kızı ile birlikte hayatını kaybederken, eşi Gönül Çakı ise ise Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere öğle saatlerinde rağmen hayatını kaybetti. Olayda ağır yaralanan Çağatay Çakı'nın ise KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavisi yoğun bakım ünitesinde sürüyor.
Öte yandan Kırşehirli Çakı Ailesi'nin cenazelerinin Ankara'ya gönderileceği ve burada toprağa verileceği öğrenildi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın