Rizespor Taraftarın Yolunu Gözlüyor


Sıra Taraftarda!


Sezon başından beri bir türlü istediği taraftar desteğini alamayan yeşil – mavili takımda hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Akın Çorap Giresunspor maçında taraftarlarını maça bekliyor.
Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyesi ve taraftarlardan sorumlu yönetici İbrahim Tali, Giresunspor maçı öncesi verdiği mesajla ;” Yeşil – mavi bayrağını kapan maça gelsin. Artık evde oturma dönemi geçti, bu sezon belki de şampiyonluk turu atacağımız bir maça çıkacağız. Bundan önce maça gelen taraftarlarımız ayrı tutuyorum, onların hepsine teşekkür ediyoruz ama bir de çeşitli nedenlerden dolayı yıl boyu şehrin takımına destek olmayan yani maça gelmeyen taraftarlarımıza sesleniyorum. Artık sandıktan bayraklarınızı çıkartın ve yeşil – mavi formayı giyin, tüm Rizeliler bu önemli maça gelsin” dedi.
Rizespor İçin
Sezon başında Hasan Kemal Yardımcı başkanlığında göreve geldiklerini ve tüm yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte mesailerini Rizespor’a ayırdıklarının altını çizen Tali;” Başkanımız Kemal Yardımcı önderliğinde gece gündüz her şeyimizi Rizespor’un yeniden Süper lige çıkması yönünde çalıştık. Gelinen noktada bu başarının oluşmasında başta yönetim olmak üzere, teknik kadro, futbolcular, basın ve cefakâr taraftarlarımızın gayretlerinin büyük katkısı oldu. Maça gelmeyen Rize halkının da bu öz veriye karşılık takımlarına destek olma zamanı. Rizespor ve Rize şehri için herkesi Giresunspor maçına davet ediyoruz” ifadesini kullandı.
AJANS53.COM ÖZEL
YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar