Orhan Ovacıklı Değirmeni!


Orhan Ovacıklı Değirmeni!2 Kez Şampiyonluk bir kez Küme düşme üzüntüsü yaşamıştı..

Çaykur Rizespor’da altı yıldır düzenli olarak forma giyen Orhan Ovacıklı bu süre zarfında 3 başkan ve 8 teknik adamla çalışma fırsatı buldu.

Yeşil – mavili takıma teknik direktör Engin Korukır döneminde Bandırmaspor’dan transfer olan Rizeli savunma oyuncusu tam altı yıldır memleketinin takımında bir çok teknik adamın vazgeçilmezi olurken, tecrübeli oyuncu bu süre zarfında ise kulüpte üç başkan değiştirdi.

3 Başkan 8 Teknik Adam..

2012 – 13 sezonunda Başkan Metin Kalkavan döneminde transfer edilen sağ bek Orhan Ovacıklı, daha sonra Başkanlık koltuğuna oturan Hasan Kemal Yardımcı ve son başkan Hasan Kartal başkanlığında takım kadrosunda yer alan oyuncu oldu.

Çalışkanlığı ile bir çok teknik adamın vazgeçilmesi olan Orhan Ovacıklı altı yıldır forması giydiği Çaykur Rizespor’da Engin Korukır, Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay, Uğur Tütüneker, Mehmet Özdilek, Hikmet Karaman, İbrahim Üzülmez ve son olarak Okan Buruk ile çalışma fırsatı bulmuştu.

Yeşil – Mavili takımın kaptanlığını yapan başarılı futbolcu Rizespor forması altında 2 kez şampiyonluk sevinci yaşarken, önceki sezon ise küme düşme üzüntüsü yaşamıştı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın