VEDAT AÇIKARTIRMADA!


 


VEDAT AÇIKARTIRMADA!

Çaykur Rizespor kulüp başkanı Hasan Kartal, transferin gözde ismi Vedat Murigi için ; “ en çok parayı verene satarız” dedi.

Hasan Kartal, kulüpler birliği toplantısının ardından yaptığı açıklamada "Sayın Ali Koç şakayla karışık Vedat Muriç için konuştu. 'En iyi bize uyar' dedi. 'İstiyorsan al' dedim ama 'Şu rakamı veririm, bu rakamı veririm' demedi. Bizim kulüplere olan mesafemiz eşit şekilde. Biz en iyi teklifi verene, Vedat Muriç'i yollayacağız. Ayrıca onu da üzmek istemiyoruz. Daha 24 yaşında ve kendisini gösterebileceği bir yere gitmesini istiyoruz. Hayırlısı neyse, o olsun." dedi.

"3 MİLYON EURO'YA SATMAYIZ, BİZDE KALSIN"

Golcü oyuncu Vedat Muriç'in transferiyle ilgili açıklamalarına devam eden Hasan Kartal, " Fenerbahçe, Galatasaray, Başakşehir, Toulouse ve bir takımdan daha teklif var, adını bilmiyorum. Bizim duyumlarımız 3 milyon Euro civarında ama bu rakama, bizde kalmasında daha hayır var. En çok rakamı verene satarız ama belli bir rakamın altına düşmek istemiyoruz. Vedat Muriç şu an tüm takımlara eşit mesafede." diye konuştu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar