Marco Scepovic'e Kim Kefil Oldu?..


Scepovic;” Adem Ljacjiç Çocukluk Arkadaşım”


 

Beşiktaşın Yıldız Oyuncusu ile görüştü ve Rizespor'a İmzayı Attı!

Çaykur Rizespor’un yeni transferi Sırp forvet Marco Scepovic, transferi öncesi Beşiktaş takımında top koşturan Sırp oyuncu Adem Ljajic’ten bilgi aldığını ve onun referansı ile Rizespor’a imza attığını söyledi ve Süper ligi devamlı izlediğini belireterek;" Süper lig bana göre en iyi 6 lig arasında yer alıyor" dedi.

Yol Yorgunuydum!..

Adem Ljacjiç ile çocukluk arkadaşı olduklarını söyleyen yeşil – mavili takımın santraforu Marco, son lig maçı Beşiktaş karşısında hocasının kendisine şans verdiğini ancak kendisinin yol yorgunu olduğu için yüzde yüz performans göstermediğini belirtti.

Yeni Bir Sayfa Açtım!..

3 yıl Macar liginde top koşturan Marco,;” Şimdi yeni bir kontrata imza attım. 3 yıl buradayım, kendi adıma yeni bir sayfa açtım, gol sayısı hakkında bir şey diyemem atabildiğim kadar atmak istiyorum, Beşiktaş maçında tam hazır değildim, yol yorgunluğu varı, Milli arada yüzde yüz hazır oldum ve hafta sonu oynayacağımız Göztepe maçında yüzde yüzümü takıma vereceğim. Fizik olarak çok iyiyim, taraftarımızın önünde çıkacağım maç için heyecanlıyım” dedi.

Vedat Muriqi Sorusu?

Rizespor'un yeni 9 numrası kendisinden önce o formayı giyen Vedat Muriqi sorusuna; " Onun da burada bir ismi vardı, benim de bir ismim olacak. Benim tek amacım onun burada yaptığı etkinliği aynı şekilde yapmak olacaktır" cümlesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZÖnceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar