İsmail Kartal ; 2 . Golü Yemesek !..


 1. Golü Yemesek !..

 

Çaykur Rizespor teknik  direktörü İsmail Kartal, son haftalarda kalesinde hatalar yapan Milli kalecisi Gökhan Akkan için; Bu hataların olmamasını isteriz ama bu hatalarda bize pahalıya mal oluyor” dedi.

Başakşehir maçında yenilen 2.golde Gökhan’ın hatalı olduğunu kabul eden Çaykur Rizespor teknik direktörü İsmail Kartal; “ Sonuçta Gökhan Akkan bizim milli kalecimiz, bu hataların olmamasını isteriz ama bu hatalarda bize pahalıya mal oluyor. 2.golü yemesek belki takımın direnci daha da artardır. Sonuçta Gökhan iyi bir kaleci, ne yapalım bu da bizim şansızlığımız. İki haftadır bireysel hatalar oluyor, inşallah bundan sonra ki maçlarda Gökhan hatalar yapmaz ve daha iyi mücadele ederek, yolumuza devam ederiz” ifadesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   30 Eylül 2019 16:05
       

  bizde ondan bahsediyoz oyuncular yaptımı bireysel oluyo sen yapınca ne oluyor hocam sahada haftalardır dökülen de pauw wetrıh abarhoun gökhan  ve sepoviç nasıl oluyorda oynuyor hocam bu adamları artık yanında misafir et biraz ki diğer oyuncularda şans bulsun en azından formayı adil dağıt sende bu yok trabzon maçında göreceğiz bakalım hangisi oynayacakl

 2. 0 0
  {usertitle}

  muhammet arslan

   1 Ekim 2019 11:10
       

  Evet 2. golu yemezsek 1. golden 3. gole atlayamazdık.

  sorun senin hucum oyun bilmemenden kaynaklı.

  kaleciden değil..

   

Yorum Yapın