Kupada Sahne Yedeklerin!


Sahne Yedeklerin!

Çaykur Rizespor Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. Turu maçında bugün deplasmanda 1074 Çankırıspor ile karşı karşıya gelecek.

Süper ligde Cuma akşamı oynayacağı G.Saray lig maçı öncesi teknik direktör İsmail Kartal as kadroyu Rize’ye bırakarak yedeklerden oluşan bir kadro ile Çankırı deplasman maçına gitti. Atmaca, bugün Çankırı'da saat 16:00'da bir ter idmanı yaparak yarın oynayacağı maç saatini bekleyecek.

Yeşil - mavili takımın BAL temsilcisi 1074 Çankırıspor maç kadrosuna golcü oyuncu Scepovic'de bulunuyor. Atmaca, kupa maçı sonrası yeniden Rize'ye dönerek cuma akşamı oynayacağı G.Saray maçı hazırlıklarına kendi tesislerinde tam kadro olarak yeniden başlayacak.

Rizespor'un Çankırı Kupa Maçı kadrosuna şu isimler yer alıyor;

Tarık, Orhan, Dimitris, Burak, Yusuf, Oğuz, Atakan, Oğulcan, Nill, Skepovic, Sasse, İsmael, Barış, Zafer, Emirhan, Muhammet ve Eren.


 

 

Kupada 4. tur maçlarının programı şöyle:

Yarın

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Ekol Göz Menemenspor (Vakfıkebir İlçe)

13.00 1074 Çankırıspor-Çaykur Rizespor (Çankırı Atatürk) 

13.00 Altınordu-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

13.45 Niğde Anadolu-Antalyaspor (Niğde 5 Şubat)

14.30 Eyüpspor-İttifak Holding Konyaspor (Esenler)

16.30 Altay-Görelespor (Menemen İlçe)

18.30 Adanaspor-Diyarbekirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Aytemiz Alanyaspor-İnegölspor (Bahçeşehir Okulları)

30 Ekim Çarşamba:

13.00 Vanspor-Sancaktepe (Van Atatürk)

13.00 Gümüşhanespor-Yılport Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 GMG Kastamonuspor-Anagold 24Erzincanspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Keçiörengücü-Siirt İl Özel İdaresi (Aktepe)

13.30 Payasspor-Manisa Futbol Kulübü (Payas İlçe)

13.45 Kemerspor 2003-Kasımpaşa (Kemer İlçe)

14.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

14.00 İstanbulspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Karacabey Belediyespor-Tuzlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Gençlerbirliği-Esenler Erokspor (Eryaman)

18.30 Göztepe-Sivas Belediyespor (İzmir Atatürk)

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Fenerbahçe (Mersin)

31 Ekim Perşembe:

13.00 Bayburt Özel İdare-Bursaspor (Bayburt Genç Osman)

13.45 Başkent Akademi Futbol Kulübü-Demir Grup Sivasspor (OSTİM)

14.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Kırklareli Atatürk)

16.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bayrampaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Gaziantep FK-Turgutluspor (Kalyon)

20.30 Yukatel Denizlispor-İçel İdmanyurdu (Denizli Atatürk)


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın