Hasan Kartal Yeni Hocayı Açıkladı !..


Birkaç takviyeyle gelecek sezon daha iyi noktaya geleceğiz....

Çaykur Rizespor'da teknik direktör Ünal Karaman istifa etti. Bu gelişme sonrasında Karadeniz ekibinin son 2 maçında Mehmet Ali Karaca'nın yer alacağı bilgisi verilirken, Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal A Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Kartal, "Teknik direktör arayışlarımız devam ediyor" derken, "Birkaç takviyeyle gelecek sezon daha iyi noktaya geleceğiz" ifadelerini kullandı

İstifanın ardından konuyla ilgili olarak Çaykur Rizespor başkanı Hasan Kartal, Skorer'e açıklamalarda bulundu

"Karşılaşmadan önce istifa etti" 

"Ünal Karaman’ın Kasımpaşa karşılaşmasından önce istifa edeceğini size bildirdiği söyleniyor. Doğru mu bu ve bu istifa kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?" Sorusuna başkan Kartal, "Doğrudur. Haberim vardı. Ünal Karaman bir türlü Rize’ye adapte olamadı. Kendisinin kararı bu. Kararına elbette saygı duyuyorum ama Rize’ye adapte olamadı. Demek ki bu işi götüremeyeceğini anladı ve istifa etti" ifadelerini kullandı.

"Faydalı olacağını düşünseydi istifa etmezdi" 

"Demek ki faydalı olamayacağını düşündüğü zaman istifa etti. Faydalı olacağını düşünseydi istifa etmezdi sanıyorum ama belki Rizespor daha iyi olur düşüncesi ile bırakmışta olabilir. Yani biz önümüzde bir maç aldığımız zaman düşme tehlikemiz yok. İnşallah Malatya maçını alırız ve ligden düşmeyiz. Malatya maçını alamazsak demek ki hakkediyoruz demektir düşmeyi de. Ama biz Malatya maçını alıp lige devam edeceğiz. Onun için yani kararına saygı duyuyoruz, yapacak bir şey yok.

"Ünal hocaya 'Hocam sıkıntı yok biz ligde kalırız' dedim" 

Ben hiç ümitsizliğe kapılmadım. Ünal hocayada hep onu dedim. Hocam sıkıntı yok biz ligde kalırız. Problem olmaz dedim. Hala daha aynı şeyi söylüyorum. İnşallah ligde kalacağız.

"Ünal Karaman’a kırgılığım yok" 

Kırgınlığım yok. Çünkü bu iş ileriye doğru Rizespor’a faydalı olamayacağını düşünüp gittiği için yok. İyi skorlar alıp giden bir kulüp olsaydı o zaman derdim ki bak art niyeti var gidiyor. Ama iyiye gitmiyordu ki. Hiç iyiye gitmedi aslında geriye doğru bakarsanız.

.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  ahm

   15 Temmuz 2020 15:31
       

  tamamen iki şans gölüyle kayseriyi yendi takım hiç birşey oynamıyor bu oynadığı futbolla malatya maçını kazanamaz rize. sen ancak kendini avutuyorsun sayın kartal.ayrıca çaykur rizespor başkan'lığınada yakışmıyorsunuz.

 2. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   16 Temmuz 2020 17:41
       

  şu demeçlere bir bakın sezon başında sumo güreşçisi elkebiri bize çakma murogi diye yuttururken hedefini uefa olarak bir başkanın açıklamaları şimdi ne diyor biz ligde kalırız peki inanıyormusunuz bu adam asla neden çünkü yanında kievde alem yapmaya giden yılmaz bal denen bir futbol cahili var başka o nersderse onu yaptı oda bizi sattı bu kadar açık şimdi başkan hala daha akılsız akılsız konuşur durur sanki verilen kararları biz aldıkta işi gücü hayal satmak olan biri başkan artık sana inanan kimse yok sen vargit angaraya işine gücüne bak belli rizespor sevgin tartışılmaz kabul ediyoruz ama sıkıntı şurda ligin başında bizi fenere peşkeş çektin şimdide git ali abine bizi kurtar de  yalvar yakar bu takımı ligde tut sonrada teslim et çek git yeter seninde miadın doldu .bu kadar reklam yeter sana o kadar paraya o kadar köfte olur fazlasını bekleme 

Yorum Yapın