Çaykur Rizespor'dan teknik direktör Bülent Uygun'a destek


Çaykur Rizespor'dan teknik direktör Bülent Uygun'a destek
 

 Çaykur Rizespor Kulübü, teknik direktörleri Bülent Uygun'a güvenin tam olduğunu, herhangi bir teknik direktör arayışı içerisinde olunmadığını bildirdi.

Yeşil-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, bazı yayın organlarında ve sosyal medya platformlarında teknik direktör arayışı içinde olunduğu şeklinde haberler yapıldığı belirtildi.

Bazı isimlerle görüşüldüğü, hatta ileri gidilerek anlaşma sağlandığının iddia edildiği aktarılan açıklamada, "Bu asılsız iddiaların hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Henüz daha ilk dört haftasını geride bıraktığımız uzun lig maratonunda hedeflerimiz doğrultusunda teknik direktörümüz Bülent Uygun'a olan güvenimiz, inancımız ve desteğimiz tamdır." ifadelerine yer verildi


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Ahmet Hamdi Ozdal

   14 Eylül 2021 22:50
       

  Yazık, böyle haberler çıkıyorsa Abbas yolcu demektir 😳

 2. 0 0
  {usertitle}

  Nazım GÜREL

   15 Eylül 2021 10:19
       

  Beklenen son yaklaşmakta,iş işten geçmeden derhal hocanın işine son verilmeli.Kaldığı her gün takımı düşmeye biraz daha yaklaştırır.

  Beklenen son yaklaşmakta,iş işten geçmeden derhal hocanın işine son verilmeli.Kaldığı her gün takımı düşmeye biraz daha yaklaştırır.

  Beklenen son yaklaşmakta,iş işten geçmeden derhal hocanın işine son verilmeli.Kaldığı her gün takımı düşmeye biraz daha yaklaştırır.

 3. 0 0
  {usertitle}

  Askoroz

   15 Eylül 2021 10:51
       

  Haftaya adana demirspora puan kaybettimi bülentin açiklamasını size diyeyim. Rizede 20 derecelerde antiraman yaptık burda hava çok sicakti futbolcularım adapte olmadı. SEZON BAŞI 3 YILLIK SÖZLEŞME YAPTI, TAKIMDA BONSERVİS DEĞERİ 5 MİLYON EDECEK FUTBOLCULARI (MENJAK EMİR DİLAVER SKODA SAMUDYO) GÖNDERİP KENDİ MENEJERLERİNİN TAVSİYE ADAMLARI ALDIRDI. YARDIMCI HOCA ERSİN AKA GÖNDERİLDİ SPORTİF DREKTÖR FAHRİ TATANI YAPİLDİ. YARDIMCISİ OLARAKDA AHMET DURSUN OLDU. YA BÖYLE BİŞEY DÜNYANIN NERSİNDE VAR  SPORTİF DREKTÖR YARDIMCISİ.

  RİZESPORDAN GÖNDERİLSİN, DAHA ÖNCE OLDUĞU GİBİ TFF 1 LİGDE BİLE TAKIM VERMİCEKLER BUNA.

  TAHİR BAŞKANIN BU YAPILANLARA SABRİNA HAYRAN KALDIM. RİZEDE SEVİLEN SAYILAN VE BÜYÜK DEĞERİ OLAN BİRİ  AMA BU EKİP ONA ÇUKUR KAZIYOR. EN SONUNDADA DİCEĞİ ŞUDUR İSTEDİĞİM TRANSFELERİ YAPMADILAR. 

 4. 0 0
  {usertitle}

  ADEM TÜRÜT

   15 Eylül 2021 12:39
       

  BANA GÖRE BÜLET HOCA TÜRKİYENİN EN İYİ HOCALARINDAN DİRİ ÇOK BAŞARILI OLACAĞINDANDA EMİNİM FUTBOLDAN ANLAMAYAN YADA ART NİYETLİ İNSANLARIN SOYLEMİŞ OLDUKLARI SOZLERE BÜLET HOCA BAKMASIN .BENDE BİR ANTONER OLARAK BÜLET HOCAYA TAM DESTEK VERİYORUM VE BÜLEN HOCANIN SOYLEMİŞ OLDUĞU SÖZLERE TAM OLARAK KATILIYORUM FUTBOLCULAR GEÇ GELDİ UYUM SORUNU VE TAKIMA ALIŞMA SURECİNDE BU İNSANLAR HERHALDE 2. LİGİ ÖZLEMİŞLER ONUN İCİN HOCAYA SALDIRIYORLAR YADA BİRİLERİ ÖRGÜTLÜYOR KASITLI İTAM EDİYORLAR. BUDA BENİM GÖRUŞUM HA ŞU SOYLENEBİLİR FTBOLCULAR NEDEN GEÇ ALINDI BUDA HOCANIN SUÇU DEYİL YONETİMİN İYİ OLACAZ İNŞALLAH.

 5. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   15 Eylül 2021 19:08
       

  biz kimseden şampiyonluk istemedik 1 seferde olsa adam gşibi bir takımımız olsun 1 kere küme düşmeye değilde bir hatay bir alanya bir karagümrük gibiolalımdedik amasuçlu olduk yapılan bütün hatalar taraftara paslandı ayıp değilmi bizimkaderimizmi bu ha daha dünün takımlarının başardığını biz neden yapamıyoruz dedik biz messiyimi ronaldoyumu istedik ogelmiyor bu gitmiyor diyorsunuz yeter ulan yeter bu takım sizin oyuncağınızmıdeneme tahtanızmı gökhan neden stoper oynuyor dedik hoca bize 3 kere top sektiremeyenler akıl veriyor diyor sen 5 kere sektirirsen bizde 3 kere sektiririz merak etme hoca söylediklerimizin sonuna kadar arkasındayız her hafta bahane üretemezsin çıkarsın adam gibi yenildikoynayamadık dersin bizde anlarızneymişo saha yok seloldu oyuncular geçgeldi falan hikaye senden sonra oyuncu alanlar direk 11 de başlattı adamları bu uyumsorunu yalnız rizespora özgümü nedir bu bahane üretmeişi futbolun dilibir bak kimse bolasieye teklaf eden varmı adamın kalitesi belli değilmi amasen sezon başında 3 tane stoper aldırıpta gökhanı oynatıp o stoperlere yazıketmiyormusun o adamlar sana daha inanırmı bu birikincisigökhan gibibir sağ bekihucumgücüyüksek bir adamı stoperde sabitlersen hem takımın hucumgücünüdüşürüyorsun hemde baianodan sağbekçıkartmaya çalışıyorsun madem gökhan stoper oynayacaktın neden bir sağ bek aldırmadın yazacak konuşacak çokşey var ama susacağız sabredeceğiz inşallah hemkendini hemde takımı düzeltirsin

Yorum Yapın