İLHAN PALUT TRANSFERİN ÖZETİNİ AÇIKLADI!

İLHAN PALUT TRANSFERİN ÖZETİNİ AÇIKLADI!

 

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut:
"Çok beğendiğimiz oyuncular oldu ya kulüpleri bırakmadılar ya da oyuncular bir şekilde gelmek istemedi"


İlhan Palut, ara transfer döneminin fikstürün çok yoğun olduğu bir döneme denk geldiğini söyleyerek, bütün takımların maçlarına devam ettiği sırada transferler yaptığını aktardı.
“BİZİM İSTEDİĞİMİZ BİZE GELMEDİ, BİZE GELMEK İSTEYENİ BİZ ALMADIK”

Ara transfer döneminde üç oyuncu almak istediklerini belirten Palut, "Orta saha, kanat ve kanat ile forvette oynayacak bir oyuncu planımız vardı. İkisini transfer ettik. Muammer ve Akıntola. Çok beğendiğimiz oyuncular oldu ya kulüpleri bırakmadılar, ya da oyuncular bir şekilde gelmek istemedi. Oyuncunun kalite karşılığını yansıtmayan rakamlarla gelindi. Son grup oyuncu ise gelmeye hazır, fiyatı iyi ama sadece transfer yapmış için yapacaktık, bizde bunların gelmesini istemedik. Bu periyodda sonuçlar negatif olduğunda kamuoyu da neden transfer yapılmadı? gibi soru işareti mutlaka oluşmuştur ama biz iyi oyuncu almak için çalıştık bir şekilde bizim istediğimiz bize gelmedi, bize gelmek isteyeni de biz almadık. İşin özeti bu..

Oyuncularının performanslarını artırması gerektiğini dikkati çeken Palut, daha fazla mücadele etmeleri gerektiğini ifade etti.

Puanlara ve galibiyetlere ihtiyaçları olduğunu dile getiren Palut, "Bu durum benim de canımı sıkıyor. Biran evvel takım olarak güzel bir sonuçla bu modu değiştirmemiz gerekiyor." diye konuştu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  Ahmet Hamdi Ozdal

   12 Şubat 2024 18:00
       

  Aman dikkat et kendine hocam, bizim rizeliler unutkandır, hemen başlarız yerden yere vurmaya, ama şu fb yi yenelim, 5 hafta yat aşşaa, tut daşşaaa😂💚💙

Yorum Yapın