Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU


TFF'den yapılan açıklamaya göre ikinci yarı maç programı şöyle:

 

Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

 

- 18. Hafta:
30 Ocak Cuma:
19.00 Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Trabzonspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Hüseyin Avni
Aker)
31 Ocak Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-İstanbul Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)
19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
1 Şubat Pazar:
13.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Torku Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir)
16.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)
20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

 

Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

 

 

19. Hafta:
6 Şubat Cuma:
20.00 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)
7 Şubat Cumartesi:
13.30 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)
16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Büyükşehir
Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
8 Şubat Pazar:
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kasımpaşa (Tevfik Sırrı Gür)
13.00 Balıkesirspor-Torku Konyaspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)
19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize Şehir)
9 Şubat Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

- 20. Hafta
14 Şubat Cumartesi:
13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor
(Manisa 19 Mayıs)
19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)
15 Şubat Pazar:
13.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Rize Şehir)
13.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir)
16.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Trabzonspor-İstanbul Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)
16 Şubat Pazartesi:
19.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Balıkesirspor (Türk Telekom Arena)

- 21. Hafta
20 Şubat Cuma:
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Torku Konyaspor
(Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
21 Şubat Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)
19.00 Medicana Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)
22 Şubat Pazar:
13.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)
23 Şubat Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 22. Hafta
27 Şubat Cuma:
20.00 Galatasaray-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Türk Telekom
Arena)
28 Şubat Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir)
1 Mart Pazar:
13.00 Akhisar Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)
13.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)
16.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Balıkesirspor (Osmanlı)
2 Mart Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

- 23. Hafta
6 Mart Cuma:
20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
7 Mart Cumartesi:
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Büyükşehir
Belediyesi Kadir Has)
16.00 Balıkesirspor-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
8 Mart Pazar:
13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
9 Mart Pazartesi:
20.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)
20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

- 24. Hafta
13 Mart Cuma:
20.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Atatürk)
20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir)
14 Mart Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Çaykur Rizespor-Medicana Sivasspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Galatasaray-İstanbul Başakşehir (Türk Telekom Arena)
15 Mart Pazar:
13.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Eskişehir Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
16 Mart Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Atatürk Olimpiyat)

- 25. Hafta
20 Mart Cuma:
20.00 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
21 Mart Cumartesi:
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)
22 Mart Pazar:
13.00 İstanbul Başakşehir-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 26. Hafta
4 Nisan Cumartesi:
13.30 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)
13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Eskişehirspor-Medicana Sivasspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Beşiktaş-İstanbul Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)
5 Nisan Pazar:
13.00 Bursaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Bursa Atatürk)
13.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom Arena)
19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir)
6 Nisan Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Yeni Rize Şehir)

- 27. Hafta
10 Nisan Cuma:
20.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)
11 Nisan Cumartesi:
13.30 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)
12 Nisan Pazar:
13.00 Medicana Sivasspor-Balıkesirspor (Sivas 4 Eylül)
13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 İstanbul Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)
13 Nisan Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 28. Hafta
17 Nisan Cuma:
20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)
18 Nisan Cumartesi:
13.30 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir)
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
19 Nisan Pazar:
13.00 Bursaspor-İstanbul Başakşehir (Bursa Atatürk)
13.00 Balıkesirspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Balıkesir
Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
20 Nisan Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Atatürk Olimpiyat)

- 29. Hafta
24 Nisan Cuma:
20.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
25 Nisan Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)
19.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Balıkesirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
26 Nisan Pazar:
13.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
27 Nisan Pazartesi:
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Madicana Sivasspor
(Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

- 30. Hafta
1 Mayıs Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)
2 Mayıs Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)
3 Mayıs Pazar:
13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
13.00 Balıkesirspor-İstanbul Başakşehir (Balıkesir Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize)
19.00 Medicana Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

4 Mayıs Pazartesi:
20.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)

- 31. Hafta
8 Mayıs Cuma:
20.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
9 Mayıs Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Tevfik Sırrı Gür)
10 Mayıs Pazar:
13.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Fenerbahçe-Suaat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Fenerbahçe
Şükrü Saracoğlu)
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)
11 Mayıs Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Balıkesirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

- 32. Hafta
15 Mayıs Cuma:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe (Tevfik Sırrı Gür)
16 Mayıs Cumartesi:
14.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize)
14.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-İstanbul Başakşehir
(Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
17.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)
17 Mayıs Pazar:
13.30 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
20.00 Beşiktaş-Torku Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)
18 Mayıs Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

- 33. Hafta
22 Mayıs Cuma:
20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)
23 Mayıs Cumartesi:
14.00 Kasımpaşa-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 Kardemir Karabükspor-Medicana Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)
24 Mayıs Pazar:
14.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir)
14.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)
25 Mayıs Pazartesi:
20.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
20.00 Trabzonspor-Balıkesirspor (Hüseyin Avni Aker)

34. HAFTA

Henüz açıklanmadı.


Yorum Yapın

Yorumlar

  1. 1 0
    {usertitle}

    SALİM KAZMAZ

     24 Ocak 2015 14:13
         

    Rizesporumuzun birçok eksiği olmasına rağmen,içimden bir ses gs.'yı yeneceğimizi söylüyor.inşallah içimdeki ses doğru söylüyordur.Tüm Rizespor taraftarımıza sesleniyorum,aklımızdan hep galibiyeti geçirelim,gs.'yi yeneceğimizi düşünelim takıma pozitif enerji gönderelim.iyi düşünelim sonuçta güzel olsun