Kendirli Belediyespor’un Başkanı ve yönetimi belli oldu


 


Kendirli Belediyespor’un Başkanı ve yönetimi belli oldu

Bu sezon Rize 1.  Amatör kümede mücadele edecek olan Kendirli Belediyespor yapmış olduğu kongre sonrası yeni başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belli oldu.

Geçtiğimiz sezon mücadelesini sürdürdüğü BAL liginden veda ederek Rize 1.Amatör kümeye düşme üzüntüsü yaşayan Kendirli Belediyespor’da eski başkan Emrullah Sönmez yapılan kongrede aday olmazken, tek listeyle gidilen seçime Başkanlığa İlyas Serdar seçildi.

İşte Yeni Yönetim:

Başkan: İlyas Serdar

Başkan YRD: A.Kadir Köse

Genel Sekreter: Abdurrahman Serdar

Sayman: Ahmet Güveli

Yönetim Kurulu Üyeleri

İsmail Gör

Arif Köse

Ali Uzun

Mehmet Akyıldırım ve Hayri Öz

Kongre sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Kendirli Belediyespor Genel Sekreteri A.Rahman Serdar, kongrenin Kendirli Belediyespor’a hayırlı olmasını dileyerek, önümüzde ki sezon yeniden mücadele edecekleri Rize 1. Amatör kümede hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve bu doğrultuda bir takım kurmak istediklerini söyledi.

Serdar, “ Planlarımız ve projelerimiz dahilinde mümkün olduğu en kısa sürede yeniden BAL ligine yükselmek istiyoruz. Geçtiğimiz sezon Kendirli halkını ve Kendirli Belediyespor’u sevenleri üzdüğümüzü biliyoruz. Çalışmalarımız sırasında bize her türlü desteği veren Kendirli belediye Başkanı Alaettin Serdar teşekkür etmek istiyoruz. İnşallah yeni sezonda Kendirli ’de yapımı son aşamasında gelen ve iç sahada maçlarımızı oynayacağımız stadın açılması ile birlikte yeniden büyük başarılar altında BAL ligine yükselmek için mücadele edeceğiz” ifadesini kullandı.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  SEVDALUK

   25 Haziran 2019 06:21
       

  YALANDAN KİM ÖLDÜKİ DÜŞÜREN SİZ BAŞARIYI ÇEKEMEYEN SİZ ONUN İÇİN SİZİNDE SONUNUZ GELDİ HER ŞEY GÜZEL OLACAK İNŞALLAH