Fındıklı Huzurevindeki yaşlılara ağız ve diş taraması


Fındıklı Huzurevindeki yaşlılara ağız ve diş taraması

 

Fındıklı Huzurevindeki yaşlılara ağız ve diş taraması

 

 Rize Kamu Hastaneler Birliği tarafından Fındıklı Huzurevindeki hastalara ağız ve diş taraması yapıldı.

Genel Sekreterliği bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılara yaşlılar haftası nedeniyle ziyaret edildi.

Gerçekleştirilen ziyaret ve diş taramasına Rize Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği adına İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hakan Görgülü, Kalite Koordinatörü Melek Kamacı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uğur Yıldırım, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hekimlerinden Diş Teknisyeni Yücel Sevim ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  Müdürü Nedim Turanlı, Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Hastanesi Başhekimi Opr.Dr Önder Tosun katıldı.

 

Fındıklı Huzurevindeki yaşlılara ağız ve diş taraması

 

 Rize Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hakan Görgülü, yaptığı açıklamada, yapılan tarama sonuncuda diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi gibi tedavileri olan kişilerin Fındıklı Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezince tedavilerinin yapılması için gerekli planlama yapıldığını belirterek, ayrıca protez ölçüleri alınmış yaşlılarımızın ise prova ve bitim işlemleri yine Fındıklı Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezince yapılacaktır" dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar