Katılımevim Rize’den Öz Gıda-İş Sendika’lılara %50’ye Varan Özel İndirim


Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şubesi ile faizsiz ev sahibi yapan Katılımevim Rize Şubesi arasında %50’ye varan özel indirim anlaşması yapıldı.

 

Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı ile Katılımevim Rize Şube Müdürü İkram Dinç tarafından imza altına alınan “özel indirimli” hizmet protokolü ile sendika üyeleri ve birinci derece yakınları gayrimenkul (ev, arsa / iş yeri) ve araç alımlarında %50’ye varan özel indirimli fiyat uygulamasından faydalanacak.

Bursalı, şube başkanlığı binasında imzalanan protokolün ardından yaptığı açıklamada, faizsiz konut finansman sistemi sunan Katılımevim firması ile imzaladıkları protokolün tüm üyelere ve üyelerin birinci derece yakınlarına hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığımız ile Katılımevim Firması arasında gerçekleştirilen protokole istinaden; Katılımevim Rize Şubesinde tüm üyelerimize ve 1. derece akrabalarına özel %50’ye varan organizasyon ücreti indirimi sağlanacaktır. Başvuru esnasında protokol bilgisi verilmelidir. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın