HAVUZ, ARI GİBİ ÇALIŞIYOR


AK PARTİ Milletvekili Aday Adayı Erdal HAVUZ, Rize Artvinliler Derneği’nin yemek davetine katıldı.

 

 

Adayların belirlemesine yaklaşık bir hafta kalmasına rağmen, iki aylık bir süre içerisinde seçim çalışmalarına ilk günkü heyecanını, coşkusunu ve kararlılığını kaybetmeden çalışmalarını sürdüren HAVUZ, deyim yerindeyse arı gibi çalıştı.

Şimdiki ziyaret yeri Rize Artvinliler Derneği olan HAVUZ, burada Artvinlilerle buluşarak kendisini tanıtıp, projelerini anlattı. Havuz şu açıklamalarda bulundu:

“İlk olarak değerli dostum ve Tophane Mahallesi esnaflarından Aytekin ARTAN kardeşime düzenlediği yemek programı için teşekkür ederim. Siz değerli Artvinli kardeşlerime gösterdiğiniz samimiyet, verdiğiniz destekler ve misafirperverliğinizden dolayı müteşekkirim. Bu tür dayanışma derneklerini ziyaret ederken, şahsım olarak siyasi kimliğimi bir kenara koyup bilgi birikimimle, deneyimlerimle ve bir dost gibi dernek üyeleriyle tanışıp sizlerin önerilerinizi ve sorunlarınızı dinleyerek nasıl bir çözüm yolu üretebiliriz çabası içerisindeyim. Değerli Artvinli dostlarım bürokrat olarak görev yaptığım alan içerisinde Artvin ilimizde yer almaktaydı. Haftanın en az üç günü Hopa’ya hizmet veriyordum yani Sizlerden uzak değilim. Olası bir İyidere-Hopa-Batum tren yolunun gerçekleşmesiyle ekonomimiz daha da gelişerek, Doğu Karadeniz Bölgemizin ticaret hacminin artmasını sağlamış olacaktır. Amacımız Rize’mizi, Artvin’imizi ve tüm ülkemizi daha da iyi yarınlar için, çocuklarımız için huzurlu bir şekilde en iyi yerlere getirmektir. Tek yürek, tek güç ve birlikte çalışarak bunun üstesinden Allah’ın izniyle geleceğimize inanıyorum. Rize’siz bir Artvin, Artvin’siz bir Rize, Rize’siz bir Trabzon, Trabzon’suz bir Rize, Rize’siz bir Bayburt, Bayburt’suz bir Rize, Rize’siz bir Erzurum ve Erzurum’suz bir Rize düşünülemez. Zira Milletvekili yalnızca seçildiği bölgenin değil, Tüm Türkiye’nin vekilidir.” dedi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın