Karal’dan Gündoğdu’ya Doğalgaz Müjdesi


Karal’dan Gündoğdu’ya Doğalgaz Müjdesi

 

Karal’dan Gündoğdu’ya Doğalgaz Müjdesi

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, yapılan çalışmalar sonucunda Gündoğdu’ya doğalgaz ulaştırma çalışmalarının başlayacağını bildirdi.

Karayolları Rize Şubesi’nde yapılan toplantıya Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve Aksa Doğalgaz yetkilileri katıldı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal açıklamasında, “İlk etapta Rize Merkez Gündoğdu bölgemizin yolun altındaki 800 hanemize doğalgaz vermiştik. Özellikle yolun üst kesiminde ve Gündoğdu bölgemizin ana merkezini oluşturabilecek olan geniş alanda yapılacak çalışmalar için görüşmeler sonuçlandırıldı. Karayolları bölge müdürlüğümüz ile Aksa Doğalgaz yetkilileri arasındaki görüşmeler tamamlandı. Şimdi hiçbir problem kalmadı. Bölgemizin yolun üzeri ve altındaki kesimlerine doğalgaz çalışmalarını başlatıyoruz. Yaklaşık bir yıldan beri süren bu çalışmalarda büyük bir emek ortaya koyan Karayolları Bölge Müdürümüz Selahattin Bayramçavuş Bey’e ve Aksa Doğalgaz yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Gündoğdu bölgemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Karal’dan Gündoğdu’ya Doğalgaz Müjdesi

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  öz53

   26 Mayıs 2015 10:17
       

  durmak yok yola devam

 2. 0 0
  {usertitle}

  HASAN HANCI

   27 Mayıs 2015 09:37
       

  Daha rize merkezde çoğu mahalede doğal gaz yok. Gündoğduya müjde veriyorsunuz ,ilk önce buraları bir bitirin öyle.Yoksa hakımı helal etmem