OĞAN RİZE'DEN MESAJ VERDİ


OĞAN RİZE'DEN MESAJ VERDİ
- MHP GENEL BAŞKAN ADAYI SİNAN OĞAN:
- "MHP KONGRESİ İÇİN GEREKİRSE YENİDEN İMZA TOPLAYACAĞIZ"

 

 

MHP kurultayı öncesi Kutlu Anadolu yürüyüşünü gerçekleştiren MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Rize’de bazı partililerle bir araya geldi. Partililerle yaptığı görüşmenin ardından basın açıklaması yapan Sinan Oğan “MHP kongresi sayın genel başkanın dediği gibi 2018’de değil 2016 içerisinde mutlaka yapılacaktır" dedi.
“Gerekirse Anadolu’yu yeniden karış karış gezeceğiz, yeniden imza toplayacağız, yeniden yüz binler Ankara’ya akacak ve bu kurultayı mutlaka yapacağız" diyen Oğan "Bundan kimsenin şüphesi olmasıN. Sayın genel başkan bir takım mahkeme oyunlarıyla bu kurultayın yapılamayacağını sanıyorsa yanılıyor. Buradan Rize’den sesleniyorum Saray kendi gücünü kullanarak MHP’nin kongresine el atıp orada rahat oturacağını sanıyorsa yanılıyor. Ülkücüleri bu kutlu yürüyüşünden kimse vazgeçiremeyecektir. MHP ilk seçimde iktidar olacaktır. Sarayın endişesi bu yüzdendir. Fakat Genel Merkez yöneticilerimizin endişesini anlamak mümkün değildir. Saray endişelidir çünkü iktidarı kaybedecek, peki genel merkez yöneticilerimize ne oluyor. Bu kurultay yapılacaktır. Kurultayımızın yapılması için diğer genel başkan adaylarımızla bu hafta içerisinde görüşeceğiz. Birlik beraberlik içerisinde olacağız. Yaşanan bir takım ufak tefek sıkıntılar bizim birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Şimdi ayrı ayrı yapmış olduğumuz Anadolu ziyaretlerini gerekirse önümüzdeki günlerde diğer genel başkan adaylarıyla birlikte hep beraber yapacağız” ifadelerini kullandı.
Sinan Oğan ve beraberindeki partililer yapılan toplantının ardından, Rize’nin Fındıklı İlçesi'nde Diyarbakır Lice’de Şehit olan Uzman Çavuş Emrah Aytemiz’in ailesini ziyaret etti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın