RİZESPOR MAÇI ÖNCESİ ALTINORDU'DA ŞOK KARAR!..

Ç.RİZESPOR'UN LİGİN SON HAFTASINDA RAKİBİ OLAN ALTINORDU'DA BAŞKAN ÖZKAN ŞOK BİR KARAR ALARAK AYRILMA KARARI ALDIĞINI DUYURDU..
 
İç sahada aldığı Erzurumspor yenilgisiyle düşme hattına gerileyen İzmir ekibi, 9 yıl sonra 2'nci Lig'e düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Başkan Mehmet Özkan kulüp personeline mail göndererek ayrılık kararını duyurdu.
 
Kırmızı-lacivertlilerin 2012 yılında şirketleşmesinin ardından kulübün sahibi olan Başkan Özkan, "Helalleşmek" başlığıyla yazdığı veda metninde, "Benden yana hakkım varsa helaldir. Lütfen siz de hakkınızı helal edin" diye konuştu.
 
Altınordu Başkanı Özkan, "Çok sevdiğim ve akraba olarak saydığım Altınordu çalışma arkadaşlarım, merhaba" diyerek başladığı veda mektubunda şu ifadelere yer verdi;
 
"Yoruldum kelimesi çok yetersiz kalır, ben bittim. Dünya gözüyle hepinizle helalleşmek istiyorum. Kıdem tazminatlarınızı hepinize 6 taksitte ödeyeceğim. Kulübü tabii ki biri(leri)ne devredeceğim. O biri(leri) kim ise ben de bilmiyorum. Bundan sonra sizlerle çalışmak isterse önce sizi davet eder. İşinize gelirse çalışırsınız, gelmezse çalışmazsınız. Benden yana hakkım varsa helaldir. Lütfen siz de hakkınızı helal edin.
 
Dünya hali bu, bana bir şey olursa tazminatlarınızı yeğenim Kenan Özkan mutlaka zamanında öder. Ben sizi her zaman anılarımda, 'Yol arkadaşlarım olan güzel insanlar' olarak anacağım. Hepinize sağlık ve esenlik dolu bir yaşam diliyorum.

DENİZALP UYARDI! “TAM TERSİ KAMÇILAR!


 

Öte yandan spor müdürümüz Selim Denizalp bu gelişme sonrası yaptığı yorumda, Başkan Özkan’ın bu tip ani çıkışları daha önce yaptığını hatırlatarak, Ç.Rizespor’un Pazar günü oynayacağı maçta asla rehavete kapılmaması gerektiğini söyledi.


Denizalp sözlerini şöyle sürdürdü;


“ Altınordu Başkanı Sayın Mehmet Özkan takımının son haftaya girildiğinde işlerinin mucizeye kalması ardından yaptığı açıklama tam bir şok açıklama. Bu bırakma kararı futbolcuları ve teknik kadroyu kamçılar. Başkanları için Rize’ye “ölümün”e savaşmaya gelecekler. Başkan Özkan, daha önce Altınordu takımı lige 4 hafta kötü başladığında tüm takımı kapı önüne koymuş bir başkan, daha sonra işler düzelince af kararı çıkarmıştı.  Bu tip sivri ve oldukça radikal ani kararları alan bir insan. Bu kararda onlardan biri. Ç.Rizespor Başkanı, yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcuları uyarıyorum, asla rehavete kapılmasınlar, Pazar günü Altınordu takımı varını yokunu sahaya sürecek Başkanları bırakma kararı ile bu mesajı verdi, takım onun için Rize’de sahaya çıkacak” ifadesini kullandıÖnceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın