Muharrem Usta'dan "Timsah Gözyaşları!"


Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, TRTSPOR'A Bursaspor maçı ve Çaykur Rizespor'la ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

" EN BÜYÜK PİŞMALIĞIM RİZESPOR!"
at yalanı öpeyim inananı....! Bu şehir seni ve Ersun'u asla affetmez. Tabi satılmış bir kaç topçu ve iş birliği menajerleri de..

Muharrem Usta'dan "Timsah Gözyaşları!"


Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, TRTSPOR'A yaptığı açıklamada, Bursaspor maçından önce Teknik Direktör Ersun Yanal’ın kamp odasına giderek iki şehrin arasında 30-40 yıllık sorun bulunduğunu, maçın kazanılması halinde bu sorunun ortadan kalkacağını belirttiğini ve kazanmaları halinde 70 bin lira, beraberlik halinde ise 50 bin lira prim vereceğini söylediğini ifade etti. Maçı kazanmaları için her şeyi yapmasına rağmen karşılaşmayı kaybetmelerinin ve Çaykur Rizespor’un küme düşmesinin kendisini çok üzdüğünü ve maç sonu Ersun Yanal ile yolları ayırma kararı aldığını belirten Usta, maç sonucuna bağlı olarak Trabzonspor’a leke gelmemesi nedeniyle sabrettiğini ve Yanal’la yolları ayırmadığını söyledi. Usta, Ersun Yanal’ın arkasında ısrarla durduğundan hata yaptığını sözlerine ekledi.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  BIRINSAN

   8 Nisan 2018 17:10
       

  Ne kivrak oğlum adam ol adam Kirlangiç olma  ..Son maçin öncesi var kayseri macini görmedinmi neden cikip  o satilmiş rize düşmanliği yapan seyirci bozmalarina iki laf etmedin sen adam olsaydin rizespora yapilan o şerefsiz düşmanca tavir karşisindagereğini yapsaydin yapamzdin çünkü seninde karin ağrin var.BEN BURADAN BU KİŞİNİN ŞİRKETLERİNDE BÜYÜK BİR YOLSUZLUK VAR OLDUĞUNU İDDİA Yİ ARAŞTİRMALİDİR