Beko Çamaşır ve Kurutma Makineleri Büyük İhtiyaç!


Beko Çamaşır ve Kurutma Makineleri Büyük İhtiyaç!


 

 

Dünyanın önde gelen beyaz eşya üreticisi Beko, teknoloji ve tasarımıyla öne çıkan çamaşır ve kurutma makineleri için hazırlanan reklam filmi ile tüketiciye sesleniyor. ‘Kurutma Makinesi yokken ne yapıyormuşuz?’ adını taşıyan reklam filminde kurutma makinesinin gelmesiyle bir ailenin hayatının ne kadar kolaylaştığını anlatıyor.

Beko, son teknolojiyle donatılmış, çamaşır ve kurutma makinelerini tüketicilerle buluşturuyor. “Kurutma makinesi yokken ne yapıyormuşuz?” filminde kurutma makinesi olmayan bir ailenin yaşadığı çamaşır çilesi ve bitmeyen çamaşır döngüsü esprili bir dille anlatılıyor. Sunduğu akıllı çözümlerle çamaşır ve kurutma makinesinin hayatı nasıl kolaylaştırdığını ve bu ikilinin bir evin vazgeçilmezleri olduğuna dikkat çekiyor.

Zamanını çamaşır yıkama, asma, kurumasını bekleme ve toplamakla harcamak istemeyen tüketiciler için Beko, çamaşır makinelerinin 14 dakikalık yıkama ve kurutma makinelerinin 30 dakikalık kurutma programlarıyla çamaşırlarınızı 44 dakikada yeniden giyilebilir hale getiriyor.

Beko kurutma makineleri, çamaşır askılıkları için alan yaratmaktan, ev içinde oluşan dağınık görüntüden, çamaşırların günlerce kurumasını beklemekten, dış ortamdaki is, toz, kötü koku ve polenlere maruz kalmaktan ve nemden kurtulmanızı sağlar, çamaşırlarınızdan artan zaman size ve sevdiklerinize kalır.

Giysilerin daha yumuşak olmasını ve kolay ütülenmesini sağlayan Beko kurutma makineleri artık çamaşır asma ve toplama derdine son veriyor.

Üstelik şimdi Beko, 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan tüketicilere kurutma makinelerinde 1000 TL indirim ve 30 gün koşulsuz iade fırsatı sunuyor. Yapı Kredi World ile 3000 TL üzeri alışverişlerde de Beko Tost makinesi hediye ve 6 taksit imkanı sunuluyor.

 

D 86 HP Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Beko D 86 HP kurutma makinesi A+++ enerji sınıfında bulunuyor ve 8 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, Woolmark, değiştirilebilir kapak yönü, yorgan kurutma, yünlü kurutma ve havalandırma programlarıyla dikkat çeken üründe sessiz programı ve bebek programı da bulunuyor.

 

D 90 HP Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Beko D 90 HP kurutma makinesi A++ enerji sınıfında bulunuyor ve 9 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, SteamTherapy- Buhar programları, ProScent Teknoloji- Özel koku seçenekleri, değiştirilebilir kapak yönü, yorgan kurutma programlarıyla dikkat çeken üründe bebek programı da bulunuyor.

 

D 91 HPS Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Beko D 91 HPS,Gri renkkurutma makinesi A++ enerji sınıfında bulunuyor ve 9 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, değiştirilebilir kapak yönü, özellikleri bulunan üründe Pratik filtre, ProScent teknoloji-Özel koku seçenekleri, yünlü havalandırma programı, bebek programı, ekspres 30 programı ve yorgan programı da bulunuyor.

 

D 91 PR Yoğuşturmalı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Beko D 91 HPS, Premium seri kurutma makinesi A++ enerji sınıfında bulunuyor ve 9 kg kurutma kapasitesine sahip. Akıllı nem sensörü, AquaWave tambur, değiştirilebilir kapak yönü, özellikleri bulunan üründe Pratik filtre, ProScent teknoloji-Özel koku seçenekleri, Tazeleme programı, yünlü havalandırma programı, bebek+ programı, ekspres 30 programı ve yorgan programı da bulunuyor.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar