"HİÇBİR İŞ GÜVENSİZ ÇALIŞMAYI GEREKTİRECEK KADAR ÖNEMLİ DEĞİL’’


DİYE HER YIL 4-10 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA KUTLANMAKTA OLAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI DOLAYISIYLA SAHADA ÇALIŞANLARLA İŞ GÜVENLİĞİ TEDBİRLERİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR….
Çoruh Edaş Rize İl Müdürlüğü çalışanları olarak, ilimizdeki dağıtım hizmetlerini yürütürken iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm birimlerimizce iş sağlığı ve güvenliği konusunda en üst seviyede tedbirler alınarak ve uygulanarak elektrik dağıtım hizmetlerini yürütmeye 2018 yılında da yaklaşık 400 kişilik ekibimizle devam etmekteyiz.

Sahada çalışmaları yürütürken önceliğimiz iş güvenliği, iş güvenliğinin tedbirlerinin alınması ve her çalışanımız tarafından uygulanması kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla uzman personellerle her gün sahada iş başı eğitimleri, iş başı konuşmaları, haftalık değerlendirmelerimizle iş sağlığı noktasında sevk ve idareyle paylaşarak elektrik dağıtım hizmetlerini yürütmekteyiz.

Yaptığımız her projede, ekip çalışmalarında abonenin sayacına kadar olan sistemde görevimizin başında iş sağlığı ve güvenliği anlayışıyla yönetmeye devam edeceğimiz kararlılığıyla çalışanlarımızın her yıl kutlanan 4-10 Mayıs haftası olarak belirlenen iş sağlığı ve güvenliği haftasının Çoruh Edaş Rize İl Müdürlüğü olarak tüm çalışanlarının bu gününü tebrik ediyoruz dendi.

‘’RİZE’DE DAĞITIM HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ SIRASINDA YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ HİÇBİR İŞ GÜVENSİZ ÇALIŞMAYI GEREKTİRECEK KADAR ÖNEMLİ DEĞİL’’ düsturu ile çalışmaya devam edeceğiz denildi.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar