SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI


Sosyal Hizmet Ofisi Kullanıma Açıldı

 

SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI

 


Rize Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanabileceği Sosyal Hizmet Ofisi kullanıma açıldı.
Sosyal Hizmet Ofisi’ne vatandaşlar kullanmadıkları eşyaları bağışlayabiliyor. Giysiden kırtasiyeye, ev eşyalarından besin maddelerine kadar her türlü ürünün ihtiyaç sahiplerine iletilmesi sağlanıyor.
Yaklaşık bir aydan bu yana çeşitli eşyalar Sosyal Hizmet Ofisi’ne toplatılıyor. Yardımda bulunan ailelerin ve yardım alan ailelerin düzenli olarak kayıtları tutuluyor.
Açılış törenine, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Sadettin Türüt, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Harun Mertoğlu, Ak Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim, Belediye Başkan Yardımcıları, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI

 


SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI ÖNEMSENİYOR
Ak Parti’nin üçüncü dönem belediyecilik anlayışında sosyal hizmetlerin arttırılmasına yönelik çalışmaların ağırlıkta olduğunu belirten Başkan Kasap, “Ak Parti’nin yeni belediyecilik anlayışında fiziki altyapı çalışmalarının yanında sosyal ve kültürel faaliyetlerin ön plana çıkacağı bir süreç yaşanılması istenmektedir. Bu doğrultuda belediye olarak fiziksel altyapı çalışmalarımızı sürdürerek bir taraftan da sosyal belediyecilik çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI

 


İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN HİZMETİNDE OLACAK
Bütün ürünlerin kayıt altında olduğu bir ofis oluşturduklarını söyleyen Başkan Kasap, “Gelen ve verilen bütün bağışlar ofisimizde kayıt altında olacaktır. Bağışta bulunmak isteyen ve yardıma ihtiyacı olan kişilerin buluşacağı bir yer oluşturduk. Bütün vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI

 

SOSYAL HİZMET OFİSİ KULLANIMA AÇILDI

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar