AYDER YAYLASI ÇORUH EDAŞ’A EMANET


AYDER YAYLASI ÇORUH EDAŞ’A EMANET

 

Karadeniz Bölgesi’nin en gözde mekanı olan Ayder Yaylası kaplıca ve eşsiz güzellikleri ile son yıllarda en dikkat çekici beldelerden. Turizm sezonunun açılması ile nüfus artışı yaşanacak yaylanın enerji hizmetinde aksama olmaması adına Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Rize İl Müdürlüğü bakım - onarım çalışmalarını tamamladı…

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Rize İl Müdürlüğü bakım - onarım çalışmalarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek abonelerine verimli ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Zorlu arazi koşullarına karşın özverili ekipleriyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Çoruh EDAŞ, yaz turizmi için sezona hazır. Çamlıhemşin İlçesine 19 kilometre uzaklıkta ve ilçenin güneydoğusunda yer alan Ayder Yaylası’nda sezon boyunca enerji kesintisi olmaması için merkez dağıtım şebekesinin genel bakımını yapan Çoruh EDAŞ tüm tedbirleri aldı.

Ayder Yaylası’nın uluslararası bir turizm merkezi olduğunu belirten Çoruh EDAŞ Rize İl Müdürlüğü Yetkilileri: “Yaylada elektrik kesintisi olmaması için dağıtım şebekesinde tedbirlerimizi aldık. Sezon boyunca arıza ekiplerimiz görevlerinin başında olacağından abonelere enerji arzında herhangi bir sorun yaşatmadan kaliteli ve kesintisiz enerji sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Büşra SARIİSMAİL

Kurumsal İletişim Yönetmeni


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın