BAŞKAN KASAP SAHİLDE İNCELEMELERDE BULUNDU


Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Sahil de incelemelerde bulundu.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yaklaşık 250 dönüm alandan oluşan sahili beraberinde Başkan Yardımcıları Mustafa Arıcı, Coşkun Yeğen ve İlgili İdari Amirlerle inceledi. Yaz aylarında önemli cazibe merkezlerinden birisi olan Rize Sahilinde yapılan düzenleme ve eksiklikleri denetleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Etap etap yaptığımız incelemelerde Rize Sahilimiz Yaz’a yakışacak şekilde eksiklerin tespitini ve acil giderilmesi gereken çalışmalara hız verilmesi için teknik ekiple istişareler yaptık . Sosyal donatılarla halkımızın hizmetine açılacak sahilimizde Sahil külliye proje çalışmaları da devam ediyor. Ekibimizle geçici çalışmaların hazırlıklarını yapıyoruz. Vatandaşımız Rize Sahilinde huzur bulacak. Halkımızın mutlu olacağı, ailesiyle huzur içerisinde dinlenebilmesi için ön çalışmaları tamamlıyoruz . Kendi çalışanlarımızla eksiklikleri tamamlayacağımız sahilimiz, vatandaşımızın keyif alacağı bir yer olacak” şeklinde konuştu.

İncelemeler sırasında Bir grup Gencin sahilde bir Kamelya’da düzenlediği Doğum günü partisi ne gençler tarafından davet edilen Başkan Kasap, Hayırlı ömürler dileyip doğum günü pastasının mumlarına hep birlikte üflediler. Bir süre gençlerle sohbet eden Başkan Kasap, Hatıra fotoğrafı çektirip sahildeki incelemelerine devam etti .


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Gurbetçi Rizeli

   21 Mart 2017 12:29
       

  Sayın Editör,

  Küçük bir şehir olan Rize'nin Belediye Başkanının Belediye binasına 200 m. mesafedeki sahile sanki ilk kez iniyormuş ve oradaki pislik ve mezbeleliğin yeni farkına varmış gibi bir haberi veriş şeklinizi doğrusu yadırgadım. Kaç yıldır başkanlık koltuğuna oturan sayın Başkanın belki de pencerisinden bile görebileceği bu rezilliği yeni farketmesi sizce flaş bir haber değil mi? Ben gazeteci olsam bu haberi şöyle verirdim:

  BAŞKAN SAHİLDEKİ REZİLLİĞİ 3 YIL SONRA ANCAK FARKETTİ

  Allahın bize bahşettiği bu güzelim denizi ve kıyıyı bu derece hoyratça pisliğe boğan gelmiş geçmiş tüm kent yöneticilerini kınıyorum (Doğu ve Batı kesimlerinde yapılan düzenlemeler hariç).....