TRABZONLU ÇAYKUR'DA İŞE GİRDİ, BAKIN SONRA NE İSTEDİ?


TRABZON'DAKİ ÇAYKUR FABRİKALARINDA İŞE ALINACAK 528 MEVSİMLİK İŞÇİ İÇİN KURA ÇEKİLDİ
- TRABZON’DA İŞE ALINACAK 528 MEVSİMLİK İŞÇİ İÇİN 4 BİN 758 BAŞVURU YAPILINCA İŞE ALINACAK 528 KİŞİ NOTER TARAFINDAN YAPILAN KURA İLE BELİRLENDİ

TRABZONLU ÇAYKUR'DA İŞE GİRDİ, BAKIN SONRA NE İSTEDİ?

 

ÇAYKUR tarafından Trabzon’da işe alınacak 528 kişi, 4 bin 758 başvuru arasından noter tarafından yapılan kura çekimi ile belirlendi.
ÇAYKUR bir süre önce Trabzon’da bulunan 8 çay fabrikasında görevlendirmek üzere 528 mevsimlik yükleme boşaltma işçisi alacağını duyurmuştu. İş başvuruları ise İŞ-KUR Trabzon Müdürlüğü tarafından alındı. Yükleme boşaltma işçiliği için 4 bin 758 başvuru yapıldı. Başvurular arasından işe girecek olanlar bugün Of İlçesi’nde Of Kapalı Spor Salonu'nda Of Noterliği tarafından yapılan kura çekimi ile belirlendi. Kura çekimi iş başvurusunda bulunan işçi adayları tarafından da izlendi. Salon dolunca bir çok işçi adayı salona alınmadı. Kura çekiminde ilk sıralarda yer alan işçi adayları yaptıkları açıklamalarda mutluluklarını dile getirdiler. Kuradan çıkan işçi adayları bu kez de 4 ay değil de 12 ay boyunca çalışmak istediklerini dile getirdiler.

 

TRABZONLU ÇAYKUR'DA İŞE GİRDİ, BAKIN SONRA NE İSTEDİ?

 


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar