ESKİ DEDEMAN HOTEL PERSONELİ DOSTLUK YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ


ESKİ DEDEMAN HOTEL PERSONELİ DOSTLUK YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

 

Karadeniz Bölgemizin İncisi Rize’de 20 Ocak 1995 – 31 Aralık 2015 yılları arasında hizmet veren, Turizmin Mihenk taşlarından ‘’ DEDEMAN HOTEL RİZE ’’ çalışanları DEDEMAN DOSTLUK yemeğinde bir araya geldi.

Program, Dedeman Otelleri Kurucusu Rahmetli Mehmet Kemal DEDEMAN anısına 1 dakikalık saygı duruşuyla başladı. Ardından, tüm personelleri temsilen Dedeman Hotel Rize Eski İnsan Kaynakları Müdürü Ali Faik AKMERMER bir açılış konuşması yaparak Dedeman ailesine şükranlarını sundu. Bölgemizde 20 yıl turizm hizmeti vererek Türkiye’nin iç ve dış turizminde söz sahibi personellerin yetiştirildiğini anlattı. Rize de hizmet verdiği 20 yıl içerisinde Turizm alanında 50 ye yakın üst düzey yönetici ve 2000’i aşkın kalifiye personel yetiştirildiğinin altını çizen AKMERMER, Dedeman kültürünün öneminden bahsederek bu akşam bu yemekte dostluğu, sevgi ve saygıyı bir kez daha tescillemiş olduk dedi.

Sırasıyla söz alarak duygularını ve eski hatıralarını paylaşan personellerin ilk gün ki gibi heyecanlı oldukları görüldü. Geceye özel nedenlerinden dolayı katılamayan eski Genel Müdürler uzakta olmalarına rağmen personellerini yalnız bırakmayarak programa online bağlantı kurup hasret giderdiler. Ayrıca, eski personeller DEDEMAN bayrağını tekrar Rize’de görmek istediklerini dile getirerek DEDEMAN ailesine teşekkürlerini ilettiler.

Konuşmaların ardından tüm personeller, Rize’nin ünlü sanatçısı Sami BİLGİN ve orkestrasıyla doyasıya eğlendiler.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar