Rize, Gerçek Sinemayla Buluştu


Rize sahil dolgu alanında bulunan Kültür Park’da hizmete başlayan Cinevizyon Sineması, son teknolojiyle donatılmış 5 salonuyla hizmete başladı.

 

 

Cinevizyon Sineması İşletmecisi Mustafa Tabak, Rize’nin gerçek bir sinemayla buluştuğunu söyleyerek; “Dünya standartlarında, son sistem dijital teknolojiyle donatılmış 5 salonumuzla modern bir sinema kurduk” dedi.

2000 yılından bu yana sinema sektöründe hizmet veren ve 15 yıllık deneyimini Cinevizyon Sineması’na taşıdıklarını belirten Tabak, “Sinema sektörünün ulusal ve uluslar arası temsilcileriyle istişareler yaparak Cinevizyon’u yeni haliyle sinema severlerin hizmetine sunduk. Sinemamızın kapısından içeri girildiği andan itibaren sinema severlerimiz büyülendiklerini belirtiyorlar. Bizler için mutluluk verici bir olay. İlimiz gerçek bir sinemayla buluştu. Koltuk arası mesafelerimiz, koltuklarımızın rahatlığı, salon perdelerimiz, ses teknolojimiz, son standartlara uygun olarak oluşturuldu. Halkımız iyi bir sinema seyri yaşamayı fazlasıyla hak ediyor” dedi.

3 boyutlu salonlarıyla keyifli filmler izlemek isteyen sinema severleri beklediklerini belirten Tabak, “27 Şubat Cuma gününden itibaren Çarşı Pazar ve Manda Yuvası isimli komedi filmlerimizle birlikte 8 Saniye isimli 3 yeni filmimiz Türkiye ile aynı anda vizyonumuzda olacak. Ayrıca Sünger Bob: Kare Pantalon isimli animasyon filmi de 3 boyutlu olarak gösterilmektedir” şeklinde konuştu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  ALİ

   26 Şubat 2015 12:59
       

  ee daha düne kadar eski sinema salonunu dünya standartlarında görüyodun? noldu şimdi. burayı sen açtın diye burasımı dünya standartlarında oldu.

Yorum Yapın