ÖZGÜR SURİYE ORDUSUNA
Yeni Hal Yasası ve Meyve –
ÖZGÜR SURİYE ORDUSUNA BİNLERCE
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’ye
İTHAL OYUNCAKTA DENETİMLER ARTTI
İl Başkanı Avcı’dan İstiklal
EV TURŞUSU YAPMANIN 9 ÖNEMLİ
SEDAT PEKER AÇIKLAMA

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Mart 2018 (133)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)

» » Hasan Kemal Yardımcı Görevi devraldı!..

Hasan Kemal Yardımcı Görevi devraldı!..

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 8-08-2017, 17:29
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

 

 

Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Metin Kalkavan, başkanlığı Hasan Kemal Yardımcı’ya devir etti.

Sekiz yıldır kulüp Başkanlığı görevini yürüten Başkan Kalkavan, anonim şirket içinde koltuk değişikliği yaptıklarını ifade ederek;” Gönüller bir sadece yönetim değişiyor. Bu değişikliğin çok faydasını göreceğiz. Bu iş dışarıdan göründüğü gibi değil, çok ciddi sıkıntılar var. Sekiz sene önce Hasan Başkan bizi kendisi toplamıştı. O günden beri ciddi yol aldık, sportif başarı hariç. Ben öncelikle hepinizden helallik istiyorum, özür diliyorum, hakkınızı helal edin. İnsanlar farklı fikirde olabilir, saygı duyarım, anlaşabildiğim kadar anlatmaya çalıştım. Görevler ani gelişir, bir telefon gelir göreve çağrılırsınız. Bu seneki takım geçen seneki takımdan daha iyi durumda. Bu sezon inşallah hızla süper lige döneceğiz. Rize’de bu işi yapmak çok kolay değil. Ben anonim şirket ortaklığına devam edeceğim. Bunu bir firma içinde değişiklik olarak düşünün. Hasan başkanın kendisine ve yönetime başarılar diliyorum. Bazılarınızı kızdırmış olabilirim, tekrar haklarınızı helal edin. Ben sadece beyinlerinizi biraz farklı etki yapmak istemiştim.” dedi.

 

 

 

Başkan Hasan Kemal Yardımcı;” Rize süper lige yakışır”

“ Bu işin içindeydim zaten. Bir şekilde şirketinde ortağıyım. Bu bir aile. Değişimin dışarıdaki yansımasını biraz daha sabırlı ve sükunet içerisinde değerlendirmek istiyorum. Dışının sizleri içinin bizleri yaktığı bir ortam. Kulüp yönetmek çok kolay değildir. Metin Başkan bu kulübü aldığı zamanın şartlarını hepiniz biliyorsunuz. Metin Başkan’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Samimiyetimi ve birlikteliğimi açık bir şekilde ifade etmek istiyorum. Giden yönetimin kırılması beni üzer. Yapımız ve karakterimiz gereği işi sıkı tutacağız. Kulübün Finans tablosu bir üst ligdir, geliri bir alt ligdir. Bu sürdürebilir bir durum değil, dolayısıyla biran önce süper lige çıkmak zorundayız. Burada basının da sorumluluğu vardır, sizlerden destek bekliyorum, hiç birinize tepeden bakmayacağım, hiçbir şekilde de alttan almayacağız. Yakışan neyse biz onu yapacağız. Her zaman da para istenmez. Bu kulüplerde bizim paramız yetmez, kalıcı gelir şart. Niyetimiz iyidir, gönlümüz bizi bu göreve gönderenlere laik olmaktır, bu yolda elimizden geleni esirgemeyeceğim. Bu işi en iyi şekilde kalıcı olarak yapmak için buradayız. Altyapıdan Hasan Vezir, Hakan Tecimer çıkarmak istiyoruz. Bunu nam olsun diye çıkarmalıyız, Rize demek teknik futbolcu demek, bu konu da spor bakanının desteği ile alt yapıya destek olmak istiyoruz. Rize’yi yayacağız, ilçelere tek tek geziler yapacağız. Yönetim kuruluna kıyım olmayacak, biz buraya ihtilal yapmaya gelmedik. Yaşımız eski olabilir ama kafamız yenidir. Yönetime yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Tek bir şaibeye bulaşmadılar. Taraftara laik olmak için çalışacağız. Taraftarsız olmaz, o zaman takımı İstanbul’a mı getirelim. Başarı olursa Rizeli taraftar maça gelir, bizim de sabrımız yok, bütün imkânları seferber ederek süper lige dönmek istiyoruz tabi usulüne göre olacak. Yakışan neyse onu yapacağız. Samimiyet önemli, buda bizde var. Teknik kadro ile ilgili tasarruf yüzde yüz devam yolunda. Transferlerle ilgili teknik kadronun raporu doğrultusunda sızıntı olmayacak, gereken neyse yapılacak. Biz işimize bakacağız, maç sonu konuşmayacağım, 24 saat sonra hakemler hakkında konuşacağım. Rizeli için yakışanı yapacağız. Rize süper lige yakışır ve bu yolda taraftar bu işin ana unsuru olacak” dedi.

 

 

 

 

AJANS53 / SPOR MERKEZİ


  1. sn baskan sizi kutluyoruz insanlah  rizeliye has bir baskan olursunuz  lütfen sahaya inin rizeli nin kalbine girin rizeli  ye üsten bakilmasini asla istemez  8 sene bunlardan neler cektik neler haktan hukuktan bahsediyorsun kalkavan  sen rizelinin hangi hakina hukukuna saygi gösterdinki simdi hak hukuku agzina aliyorsun-----birde ince göndermede bulunuyorsun  sn cumhurbaskanina o beni buraya tuttu gibi hvalarini yesinler  rizeli basarisiz oldumu  babasini bile dinlemez istenmedigi yerde bir dakika durmaz neyse bizi senelerce cektirdin ben senin cekmeni yinede istemem ama maalesef rizede en sevilmeyecek insanlarin basinda oldugunuda unutma bir daha istenmedigin yere bulunma benden bir tavsiye sana  3 günlük dünyada makamlar gecicidir önemli olan bir hos sedadir---SN YENI BASKANIM  ALLAH  YAR VE YARDIMCIN OLSUN :ALLAH IM UTANDIRMASIN INSANLAH

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı