Aziz Yıldırım 53’e Hayran Kaldı!


Aziz Yıldırım 53’e Hayran Kaldı!

 

 

Hafta sonu oynanan Çaykur Rizespor – Fenerbahçe maçını özel locadan takip eden sarı – lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım, Rizespor’un sol beki İsmael’i çok beğendiği ve Iraklı oyuncuyu Fenerbahçe’ye transfer etmek için nabız yoklandığı öğrenildi.

Maç sonu Rizespor’un yöneticileri ile bir araya gelen Aziz Yıldırım ; “ Sizin sol kanatta oynayan 53 numaralı oyuncuyu nerden buldunuz? Bizim sağ tarafı perişan etti. Bir dakika durmadı, iki oyuncum onu durdurmak için sarı kart gördü. Müthiş bir yetenek, devre arası ben bu oyuncuyu Fenerbahçe’ye almak istiyorum, şartlar ne olursa olsun” dediği öğrenildi.

Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyeleri Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın bu sözleri sonrası Başkana teşekkür ettiği ve İsmael’in 2020 yılına kadar sözleşmesinin devam ettiği hatırlatarak ;” Bu futbolcuyu Avrupa’nın önde gelen bir çok kulübü tarafından takip ediliyor. Kulüp politikası olarak genç, yetenekli, gelişime aç oyuncuları kadromuza katıyoruz. Bu proje dahilinde geçmiş sezonlarda Ali Adnan’ı İtalyan takımı Udinese’ye sattık. Zamanı ve değerini bulduğunda İsmael’de  Avrupa’da top koşturacak, şimdilik satmaya niyetimiz yok” dediği öğrenildi.

AJANS53/ SPOR MERKEZİ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın