Yamaç paraşütü ile Karadeniz Sahil Yolu'na indi


Yamaç paraşütü ile Karadeniz Sahil Yolu'na indi
- İniş sırasında bir minibüsün kendisine çarpmasından son anda kurtulan yamaç paraşütçüsü yolda fazla bir trafiğin olmaması nedeniyle herhangi bir kazaya sebep olmaktan kurtuldu

 

 

 

Rize'de Dağbaşı mahallesinden yamaç paraşütüyle sahile inmek isteyen bir yamaç paraşütçüsü inişi ayarlayamayınca Karadeniz Sahil Yolu'ndaki orta refüje indi. İniş sırasında bir minibüsün kendisine çarpmasından son anda kurtulan yamaç paraşütçüsü yolda fazla bir trafiğin olmaması nedeniyle herhangi bir kazaya sebep olmaktan kurtuldu.
Edinilen bilgiye göre, Temel Korkmaz (34) isimli bir yamaç paraşütçüsü Rize'nin yüksek mahallerinden olan Dağbaşı mahallesinden yamaç paraşütü ile süzülerek Sahil Parkı'na iniş yapmak istedi. Ancak Korkmaz, Sahil Parkı'na inemeyeceğini anlayınca Karadeniz Sahil Yolu Rize şehir içi geçişine inmek zorunda kaldı. İniş sırasında geçmekte olan minibüsün kendisine vurmasından son anda kurtulan Korkmaz'a vatandaşların da yardım etmesiyle facianın eşiğinden dönülmüş oldu. Orta refüjdeki yeşilliklere takılan paraşütünü meraklı bakışlar arasında toplayan Korkmaz daha sonra bölgeden ayrıldı. O anlar ise bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın