RAMAZAN YARDIMLARI BAŞLATILDI…


RAMAZAN YARDIMLARI BAŞLATILDI…


Rize Belediyesi her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da 46 mahalle de ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı yapıp, her gün akşam iftar yemeği verecek.
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın Sosyal sorumluluk çerçevesinde destek olduğu ve eşi Menduha Kasap’ın Muhtarlar, Mahalle Başkanları ve Teşkilat mensupları ile Ramazan (iaşe) yardım çalışmaları başladı.
YARDIMLAR DAĞITILIYOR…
Ramazan ayına gireceğimiz son günlerde Rize deki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalarda Bayan Kasap, Muhtarlar, Mahalle Başkanları ve Teşkilat mensupları ile ihtiyaç sahibi ailelere kumanyalarını tüm hassasiyetleri değerlendirip kapı kapı gezilerek dağıtılıyor.
BİRE BİR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM…
Belediye Başkanı Eşi Menduha Kasap, yaptığı açıklamada; Öncelikle Tüm Rizelilerin yaklaşan Ramazan Ayını tebrik etti. Bayan Kasap, yardıma muhtaç ailelerin iftar sofralarına bir nebze de olsa katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi. Bayan Kasap, “ilk etapta 150 Aileye yardım edeceğiz, hazırlanan ilk erzakları bire bir İhtiyaç sahiplerine teslim ederek başladık. Ramazan ayı süresince yardım kolilerini 46 mahallemize ulaştırma gayretinde olacağız Allah kabul etsin” dedi.
Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar