Bu Enerji Bizde Var, Sen Lütfen Evde Kal!


Bu Enerji Bizde Var, Sen Lütfen Evde Kal!

 

Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde yaklaşık 1,4 milyon aboneye kesintisiz enerji hizmeti veren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemlerde hassasiyetimizi en üst noktada tutuyoruz.

“Evde Kal” çağrısını destekler nitelikteki çalışmalarımızda tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına yatırım ve bakım – onarım çalışmaları kapsamında can ve mal güvenliği haricindeki tüm planlı kesintiler iptal edilerek kesintisiz enerji için sahada tüm tedbirlerimiz ile yer almaktayız.

Özellikle belirtmek isteriz ki, Şirketimizin bilgisi dahilinde olmayan üçüncü şahıs çalışmaları, ağaç budama işlemi, usulsüz kullanım vb. gibi durumlar kesintiye sebebiyet vermekte olup Şirketimize bilgi verilmeden belirtilen çalışmaların yapılmaması gerekmektedir.

Bu zorlu süreçte tüketicilerimiz; talep, öneri ve şikayetleri çerçevesinde arıza, sayaç, aydınlatma ihbarları, yatırım ve bağlantı konulu talepler, abone bilgisi güncelleme vb. tüm Şirketimiz görev alanındaki çalışmaları 186 Arıza, İhbar ve Çözüm Merkezi ya da www.coruhedas.com.tr internet adresi üzerinden iletebilirler.

Sağlıklı Günler Dileriz…


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  davaro

   24 Mart 2020 11:49
       

  sanki vatandaş her gün direklere çıkıp elektrik çekiyor.

 2. 0 0
  {usertitle}

  muhtar

   24 Mart 2020 16:15
       

  evet enrji sizde evde kalın dışarı çıkmayın faturanızın son ödeme günü ğeçsin sizde ekip gönderip elektriklerini kesin karanlıkta ve soğukta kalın sizin duyarlılığınız para dan başka birşey değil evden çıkmayın çağrısına uydu vatandaş faturanın son ödeme günü geçti elektrikleri kesildi sizin bu çağrınızı bir an önce kaldırın

Yorum Yapın