FAİK BAKOĞLU NUN KALEMİNDEN RİZE GÜNDEMİ


 

BÜLENT UYGUN’UN BABASI VEFAT ETTİ…
ÇAYKUR Rizespor'un eski Teknik Direktörlerinden, Türkiye Süper Liginin eski gol krallarından Bülent Uygun'un babası Fikret UYGUN tedavi gördüğü Sakarya’da önceki gün vefat etti.
Eski Milli Güreşçi de olan Rizeli hemşerimiz Fikret UYGUN, Sakarya-Sapanca’daki aile mezarlığına toprağa verildi.
Merhum Fikret Uygun'a Allah’tan “Rahmet”,
Başta basın dostu olan Teknik Direktör Bülent UYGUN olmak üzere tüm ailesine, sevenlerine, dostlarına ve yakınlarına da “başsağlığı ve sabır” dileriz.  

  ÖMER NEDİM ÇOLAK’IN VEFATI SEVENLERİNİ ÜZDÜ
Rize Merkez Kaplıca Mahallesi’nin “renkli ve sesli” simalarında Ömer Nedim ÇOLAK yakalandığı hastalığa yenik düşerek önceki gün yaşama veda etti.
Tedavi gördüğü Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vefat eden 48 yaşındaki Ömer Nedim ÇOLAK, Sahil Camiinde kılınan cenaze namazının ardından da Kaplıca Mahallesi’ndeki aile mezarlığına toprağa verildi.
Merhum Aynur ve merhume Neziha ÇOLAK’ın küçük oğlu olan merhum Ömer Nedim ÇOLAK, Basri, Ali canan ve merhum Naci ÇOLAK’ın da kardeşiydi.
2 kız çocuk babası olan merhum Ömer Nedim ÇOLAK’a Allah’tan “Rahmet”,
Başta tüm ailelerine, sevenlerine, dostlarına ve yakınlarına da “başsağlığı ve sabır” dileriz.

İLETİŞİM TRABZON BÖLGE MÜDÜRÜ SAADETTİN KAŞIKÇI TRABZON’A ATANDI
KAŞIKÇI’NIN YERİNE DE ANKARA’DAN MURAN GÜLER GELDİ.
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın “sevilen başarılı” Trabzon Bölge Müdürü Saadettin KAŞIKÇI, aynı kurumun Erzincan’daki Bölge Müdürlüğüne atandı.
10 Yıldır memleketi Trabzon’da bu görevi sürdüren Saadettin KAŞIKÇI dün de Trabzon’dan ilişkisini resmen keserek yeni görevi için Erzincan’a gitti.
Erzincan’ın Bölge Müdürü Yahya TEKİN de Şanlıurfa’daki İletişim Başkanlığının yeni Bölge Müdürü oldu.
Kaşıkçı’dan boşalan Trabzon Bölge Müdürlüğüne de Ankara’dan Murat GÜLER atandı.
GÜLER de Başkent’den Trabzon’a dün gelerek yeni görevine resmen başladı.    
Sayın Saadettin KAŞIKÇI ve Murat GÜLER’i ayrı ayrı “Tebrik” eder, yeni görevlerinde de başarılarının devamlarını dileriz.

RİZE BAROSU’NUN İKİ GENÇ AVUKATI BEYZA METİN İLE BEDİR ÇAĞRI AĞUN GÖRKEMLİ DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
GENÇ ÇİFTLERİN NİKAHLARINI GELİNİN BABASI OLAN RİZE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ METİN KIYDI
Rize Barosu’nun en genç ve sevilen avukatlarından Beyza METİN ile Bedir Çağrı AĞUN yaşamlarını görkemli bir düğünle birleştirdiler.
İyidere’deki Babillon Oteli’nde yapılan bu düğünde genç hukukçuların nikahlarını, gelin Beyza METİN’in babası olan Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN kıyarken, evlilik cüzdanlarını da kızı olan gelin Beyza METİN AĞUN’a vererek ilk “tebrik” eden isim oldu. 
Gelin Beyza METİN AĞUN’un şahitliklerini eski Spor Bakanı ve Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın BAK, Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed AVCI, Ak Parti Rize İl Başkanı İshak ALİM, Rize Valisi Kemal CEBER, Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU ve Trabzon B.B. Başkanı Murat ZORLUOĞLU yaparken, damat Avukat Bedir Çağrı AĞUN’un şahitliklerini de amcası olan eski RTSO Başkanı Yusuf AĞUN, eski Rize Barosu Başkanı Av. Ateş HATİNOĞLU, eski ÇAYKUR Rizespor Kulübü Başkanı Hasan KARTAL, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet ERDOĞAN, Hasan YAZICI, Süleyman MEMİŞOĞLU ve Faik YAZICI yaptı.
Düğüne iştirak eden AĞUN ve METİN ailelerinin konukları doyasıya eğlenirken takı takmak için de adeta yarıştılar.    
Bu arada düğündeki duayı da Rize’nin ünlü din adamlarından Ramazan EROL hoca yaptırdı.
Balayıları için Akdeniz kıyılarını seçen Avukat Beyza ve Avukat Bedir ÇAĞRI AĞUN çiftini ayrı ayrı “tebrik” eder ve yaşam boyu da sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.

İBRAHİM CEYLAN DOĞUŞ ÇAY’DAN EMEKLİ OLDU
Doğuş Çay A.Ş.’nin İyidere Çay Fabrika’nın “sevilen ve başarılı” kantar amiri İbrahim CEYLAN da genç yaşta emekliler kervanına dahil olan isimlerden oldu.
53 yaşında emekli olan İbrahim “DİLİ” CEYLAN tam 20 yıldır Doğuş Çay’da görev yapıyordu.
ÇaykuRizespor takımının eski trübin liderlerinden de olan İbrahim CEYLAN’a bundan sonraki emeklilik yaşamında da sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.

HABERLER: FAİK BAKOĞLU


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın