Aksa Çoruh Elektrik Yeni Müşteri İşlem Merkezi Rize’de Hizmete Açıldı

Aksa Çoruh Elektrik Yeni Müşteri İşlem Merkezi

Rize’de Hizmete Açıldı

 

Aksa Çoruh Elektrik müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirmeye devam ediyor. Modern ve yenilikçi mimarisiyle dikkat çeken yeni Müşteri İşlem Merkezi Rize Orhon Mahallesi’nde halkın hizmetine açıldı.


Rize, Gümüşhane, Artvin, Giresun ve Trabzon’da yaklaşık 1.2 milyon aboneye elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik, yeni Müşteri İşlem Merkezi Rize’de hizmete açıldı. Modern mimariye sahip, yenilikçi ve kurumsal kimliği yansıtan işlem merkezi Rize Orhon Mahallesi’nde hizmete başladı.


Bu toprakların bir markası olarak 2010 yılından bu yana Rize’de elektrik tedarik hizmeti sunduklarını belirten Rize İl Müdürü Adem Ertürk “Rize’de bulunan müşterilere her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Rize merkez ve ilçeler dahil toplam 10 noktaya ulaşarak müşterilere kaliteli hizmet sunmaya var gücümüzle devam ediyoruz. Yeni Müşteri İşlem Merkezi, daha modern daha konforlu olarak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlandı. Rize halkına nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek adına yaygınlaşma çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


Tüm işlemler kolay ve zahmetsizce yapılabilecek


Müşteriler Rize’deki yeni Müşteri İşlem Merkezinde elektrik tedariki ile ilgili tüm işlemleri kolay ve zahmetsizce yapabilecek. Rize yeni Müşteri İşlem Merkezi, Ekrem Orhon Mahallesi, Üst Geçit Sokak, No:5/A Merkez/Rize adresinde hafta içi 08:00- 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın