Taravih Namazını İçin Gittiği Caminin 2. Katından Düştü


Namaz kılmak için gittiği camide düşen kadın öldü

 

 


 Bayburt'ta, teravih namazını kılmak için gittiği caminin 2. katından düşen 72 yaşındaki kadın öldü.

Alınan bilgiye göre, Şingah Mahallesi Uygurket Sitesinde ikamet eden Münteha Bozat (72), teravih namazını kılmak için gittiği Reyhan Camisi'nde namazı kıldıktan sonra dengesini kaybederek müezzin mahfilinin bulunduğu 2. kattan düştü.

Camiye gelen 112 sağlık ekipleri, burada ilk müdahalesini yaptıkları Bozat'ı Bayburt Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Bozat, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Namaz kılmak için gittiği camiden düşerek ölen kadın toprağa verildi

- Bayburt'ta, teravih namazını kılmak için gittiği caminin 2. katından düşen ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 72 yaşındaki ç toprağa verildi

Bayburt'ta, teravih namazını kılmak için gittiği caminin 2. katından düşen ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 72 yaşındaki Münteha Bozat, son yolculuğuna uğurlandı.

Dört çocuk annesi Bozat için Gençosman Mahallesi Bağlarbaşı Camisi'nde öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenazeye, Münteha Bozat'ın çocukları, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazının ardından Bozat,  Şehit Osman Mezarlığı'na defnedildi.

Şingah Mahallesi Uygurket Sitesi'nde ikamet eden Münteha Bozat (72), önceki gece teravih namazını kılmak için gittiği Reyhan Camisi'nde namaz kıldıktan sonra dengesini kaybederek müezzin mahfilinin bulunduğu 2. kattan düşmüş, olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan kadın kaldırıldığı Bayburt Devlet Hastanesinde hayatını kaybetmişti.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  Yunus

   22 Haziran 2015 16:33
       

  Ölüm hadisesi Bayburt ilinden Resim Rize İyidereden, nasıl bir haber...........

Yorum Yapın