" En Kaliteliyi En Ucuza O Alır"
Çaykur Rizespor’da Başkan Hasan Kemal Yardımcı, teknik direktör İbrahim Üzülmez’den övgüyle bahsederken, “En kaliteli transferi en ucuza yapacak adam bu adamdır” dedi

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Çaykur Rizespor’da Başkan Hasan Kemal Yardımcı, teknik direktörleri İbrahim Üzülmez'in kamuoyunda tartışılmasının kendilerini üzdüğünü söyledi. Başkan Yardımcı, “Bana bu camiada bir isim söyleyin, transferde akçeli işlere karışmayan. İbrahim hoca hem işi biliyor hem dürüst hem de akçeye karışmayan bir kişi. En kaliteli transferi en ucuza yapacak adam bu adamdır” diye konuştu.

Başkan Yardımcı, şöyle devam etti: “Bu camiada bu işi yapanların birçoğu akçeli işlere karışıyor. Devre arası yapılan transferlerdeki isabet, İbrahim hocanın sahadaki çalışkanlığı ve samimiyeti, akçeli işlere karışmayışı, artı futbolcular tarafından sevilmesi başarıda etken oldu. İbrahim hocanın Gençlerbirliği takımıyla yaptığı çıkışı Rizespor’da yakalamamız için hiçbir sebep yok. Bu yolda bize büyük görev düşüyor. Bu sezon devre arası yaptığım transferlerin iki tık üstü olacak.”

Yanlışımız minimum olacak

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, kendisinin hiçbir beklentisinin olmadığını söyledi. Başkan Yardımcı, “Bana bu saatten sonra 20 tane gemi versen ne olur? Önce sağlık diyorum. Ayağımın durumu kötü ve 15 dakikadan fazla ayakta kalamıyorum. Benim en büyük özelliğim bir beklentim olmaması. Bu sezonki tempo ile kafam bozulmadan, canım sıkılmadan, yolda lastik gümletmeden beni şöyle bir hayal edin. Üç sezon içinde bu takım nerelere gelir? Burada yanlışımız olmayacak mı? Transferlerde elbette olur ama minimum seviyede olacak. Benim moralim bozulmasın ve bu takım çok daha iyi yerlere gelecek. Kamuoyu bana ve Rizespor’a desteğini esirgemesin benim canımı alsın. Ben de hayatımın diploma projesini Rizespor’a sunacağım” dedi.

Sağlam adımla ilerleyeceğiz

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, altyapı için projenin onayını çıkardıklarını belirterek, “Altyapıda disiplin altında torpil olmayacak. Bu işi benden başkası da yapamaz. Çaykur Rizespor’da toparlayıcı biri olmalı. Dediklerimin yüzde 70’ini yaptık. Benim için en önemli iş maneviyat. 'Kemal abi geldi, düştüğümüz sezon yeniden çıkarttı, asansör takım imajını yıktı, altyapıyı da aynı anda bitirdi.' Bunu 50 sene geçse Rizeli unutmaz. Hedef budur ve bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Geelceği masaya YATIRACAKLAR

Rizespor yönetimi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapacağı görüşmede gelecek sezon neler yapabileceklerini görüşecek

Süper Lig’de yeni sezon öncesi yol haritasını başkentte yapacağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyareti sonrasına bırakan Yeşil-Mavili kulüp geri sayıma koyuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomatik temaslar için gittiği Londra’dan dönmesinin ardından bu hafta içi Külliye'de şampiyon takımı ağırlayacağı öğrenilirken, Yeşil-Mavili kulübün bu ziyarette transferde yol haritası belli olacak.

Başkan Hasan Kemal Yardımcı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı ziyarette gelecek adına birçok konunun ele alınacağı belirtilirken, özellikle kulübün kalıcı gelir konusunda atılacak olan adımların ve bu sezon başlanan altyapı tesisleri hakkında Erdoğan ile özel görüşmeler yapılacağı seslendirildi.

AJANS53.COM ÖZEL
YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ

Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar