RİZE'NİN GENÇLERİ ÇOK HIRSLI


Çalışmalar Tam Gaz Sürüyor!


 

Yeni sezon öncesi Rize’de toplanan yapan yeşil – mavili takım teknik direktör İbrahim Üzülmez nezaretinde çalışmalara devam ediyor.

Sabah ve akşam yapılan çalışma daha çok kondisyon ağırlıklı olurken, ilk gün izinli olan Orhan Ovacıklı ve Recep Niyaz’da takımla birlikte idmana çıkan oyuncular oldu.

Sabah yapılan idman toplu ısınma antrenmanı ardından futbolcular istasyon ve dar alanda pas çalışması yaptıkları gözlendi.

Yeşil – mavili takımda yeni transferler Ali Çamdalı ve Tunuslu oyuncu Talbi katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Saadane ise salonda çalıştığı, Furkan Şimşek’in ise takımdan ayrı düz koşu yaptığı öğrenildi.

Yeşil - mavili takım evindeki çalışmanın ardından ikinci etap kampını Erzurum, üçüncü etap kampını ise 18 Temmuz tarihinde başlayacağı Slovakya'da gerçekleştirecek.

Gençler Çok Hırslı

Yeni sezon öncesi A Takıma yükselen genç oyuncular teknik direktör İbrahim Üzülmez’in gözüne girmek için oldukça hırslı oldukları gözlendi.

Altyapıdan Onur Civelek, Berkay Sandıkçı, Alperen Utku Eskiçırak, Devrim Torlak, Ferhat Karslı, Furkan Cinkaya ve Eren Karadağ’ı  A Takım kadrosuna dahil eden teknik kadronun genç oyuncularla ayrı ayrı ilgilendiği, sezon öncesi A Takımla idman yapma şansı bulan gençlerin de idmanlarda oldukça hırslı bir o kadar da heyecanlı bir görüntü verdikleri gözlendi.

Kweuke Fit Başladı!

 

Çaykur Rizespor’un kadro içinde en pahalı futbolcusu konumunda yer alan ve yeni sezon öncesi gidecek mi? Kalacak mı? Görüşmeleri içinde olan kaptan Kweuke ilk kez sezon öncesi kampına fit durumda geldiği gözlendi.

Aşırı kilolarından kurtulan golcü oyuncunun antrenman boyunca birçok takım arkadaşından istekli bir görüntü vermesi teknik kadro ve yönetimi sevindirirken, Kamerunlu oyuncunun takımda kalmak istediği ve bu sezon ortaya koyacağı futbol ve atacağı gollerle geçmiş sezonun acısını çıkartarak, takımına fayda sağlamak istediğini yakın çevresi ile paylaştığı seslendirildi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın