Talbi Rizespor'dan Ne Kadar Alacak?


Talbi İmzayı Attı!

 


Çaykur Rizespor, kadrosuna kattığı Tunuslu defans oyuncu Montassar Talbi için imza töreni düzenledi.

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulüp yönetim kurulu üyesi Yılmaz Zehiroğlu, yeni transferin hayırlı olmasını diledi.

Zehiroğlu, Çaykur Rizespor'a genç ve yetenekli bir futbolcu daha kazandırdıklarını ifade ederek, "Bu futbolcumuzun Çaykur Rizespor'a katkıları olacağına yürekten inanıyoruz. Bundan sonra kendisinin de inanması lazım. Hedefinin çok daha yükseklerde olması lazım. İnşallah hem takımımız hem de biz kazanırız." dedi.

En Büyük Eserimiz Olacak!

Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyesi İbrahim Tali ise yaptığı kısa açıklamada, genç oyuncudan çok şey beklediklerini ifade ederek;” Bu geç oyuncu iler ki yıllarda Rizespor’a bıraktığımız en büyük eserlerden biri olacaktır. Başkanımız ve izleme komitesinin çok istediği bir oyuncu idi. İler ki yıllarda bugün rakamlarını bile telaffuz edemeyeceğimiz bir bedel karşılığı bu kulüpten ayrılacaktır. Rize’mize hayırlı olsun, genç yaşında bu formayı alacak ve çok başarılı olacağına inanıyoruz” ifadesini kullandı.

Çaykur Rizespor ile 3 yıllığına anlaşan Montassar Talbi ise Rize'ye birkaç defa geldiğini belirterek, "İlk geldiğimde tesisleri ve kulübü gezdim. Burada bir aile ortamı ve çok profesyonel bir kulüp olduğunu gördüm. O yüzden buraya gelmeye karar verdim. İlk etapta çok çalışarak formayı kapmak, elimizden geldiği kadar futbolcu arkadaşlarımızla birlikte takımımızı iyi yerlere taşımak istiyorum." diye konuştu.

3 Numara Giyecek 330 Bin Euro Alacak!

Öte yandan yeşil – mavili takımla üç yıllık resmi sözleşme imzalayan Talbi’nin kulubüne 350 bin Euro bonservis bedeli ile birlikte futbolcunun kendisine yıllık 330 bin Euro verileceği, bu paranın tüm maçlarda forma giymesi şartıyla olacağı belirtilirken, genç oyuncu yeni sezonda yeşil – mavili forma sırt numarası olarak 3 numarayı giymek istediğini söyledi.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar