Azubıke ve Boldrin'de Son Durum ne ?


 


Çocuk Adam Azubike Gelecek mi ?

Çaykur Rizesporlu taraftarların geçen sezon devre arası transferinde en çok sevdiği oyuncu olan Nijeryalı orta saha oyuncusu Azubıke, yeni sezonda Çaykur Rizespor forması giymesi çok zor.

Ekonomiyi Sıkıntıya Sokmayacağız!

Bu oyuncu hakkında konuşan başkan Hasan KARTAL, bu oyuncunun bonservisini elinde bulundurun Mısır temsilcisi Pyramdis kulübüne yaptığımız teklif kabul edilmedi diyerek; Biz ekonomik olarak anlaşmadığımız bir sporcunun başka bir kulübe gitmesini sıkıntı olarak görmüyoruz, bizim önceliğimiz kulübün ekonomisini sıkıntıya sokmamak. İlk hedefimiz o çünkü, ekonomiyi sıkıntıya sokarsan o zaman sporcuları mutlu edemezsin. Sporcular mutlu olmadığı zaman takım başarılı olamaz. Biz bunlara dikkat etmek kaydıyla transferleri yapmak istiyoruz ve bundan emin olabilirsiniz.

Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Kartal, geçen sezon kiralık olarak forma giyen Azubike ve Boldirn ikilisinin bonservisleri elinde bulunduran kulüpler ile anlaşma sağlayamadıklarını bildirdi.

Azubike'nin Yeni Adresi Belli Oldu

Medipol Başakşehir, Nijeryalı orta saha oyuncusu Okechukwu Azubuike'yi kiralamak için Mısır kulübü Pyramids ile anlaşmaya vardı. Bu akşam İstanbul'a gelecek oyuncu ile yarın yapılacak sağlık kontrolünden sonra resmi sözleşme imzalanacak.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  mapavrili

   4 Temmuz 2019 21:26
       

  bonservisini alamadiysan

  kiralik alsaydiniz bu oyuncuyu 

  bilmediginiz oyunculari alip yine hüsran yasayacagiz

  ne is anlamak zor