İsmael ve Barış İmzaya Yakın!


Çaykur Rizespor bu sezon ilk siyahi oyuncu transferini 6 numaralı mevki için Fildişili oyuncu İsmael Diomande'den yana  kullanacak. Dün akşam İstanbul'a gelen eski milli oyuncu bugün sağlık kontrolü sonrası yeşil - mavili takıma imza atması bekleniliyor.

Rizespor ayrıca, Fenerbahçe takımından Barış Alıcı'yı da kiralık olarak kadrosuna katmak için uğraş veriyor.

ATMACA’DA İMZA HAFTASI!

Yeşil – mavili takım transferde sessizliğini bu hafta bozacak.

Çaykur Rizespor, dış transferde daha önce görüştüğü oyuncuları bir bir imza attırması bekleniliyor.

Teknik direktör İsmail Kartal’ın Bolu kampı öncesi kadroda görmek istediği Fildişi Sahilli eski milli oyuncu İsmael Diomande, Hırvat Milli oyuncu Milic ve Kongo asıllı Belçika vatandaşı kanat oyuncusu Nıll De Pauw bu hafta içinde kendilerini yeşil – mavili renklere bağlayacak olan imzaları atması bekleniliyor.

Eşini İkna Edebilecek mi ?

Öte yandan De Pauw, geçen hafta eşiyle birlikte geldiği Rize'de kararsız kaldığı öğrenildi. Bu futbolcunun eşinin Rize izlenimleri pek olumlu olmadığı ancak oyuncunun Çaykur Rizespor'a imza atmak için eşini ikna etmeye çalıştığı seslendirildi.

Barış Alıcı Ve Frey Hazır Kıta!

Fenerbahçe takımında kamp kadrosuna dahil edilmeyen Barış Alıcı’nın Rizespor’a kiralanama konusunda anlaşma sağlandığı, bu takımda forma giyen bir diğer oyuncu İsviçreli Frey’inde maaş indirimi sonrası Çaykur Rizespor’a imza atması bekleniliyor.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın