Başkan Kartal'ın Konuğu Cengiz, Kazancı ve Günal'dı!..


 


Çaykur Rizespor – Sivasspor maçında Başkan Hasan Kartal’ın konukları Dünya ve Türk iş dünyasına yön veren iş adamları da protokol tribününde yer aldılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize ziyareti kapsamında ilimizde bulunan Çaykur Rizespor eski kulüp Başkanı ve onursal Başkanı Mehmet Cengiz, Rizeli Kazancı holding yönetim kurulu başkanı Cemil Kazancı ve Arhavili MNG Holding patronu Mehmet Nafiz Günal  maçı takip edenler arasında yer aldılar.

Maç boyunca Başkan Hasan Kartal ile görüşen Çaykur Rizespor A.Ş ortakları Cengiz, Kazancı ve Günal , maç sonunda Sivasspor maçında alınan galibiyetten dolayı Başkan Hasan Kartal’ı tebrik etti ve süper ligde güçlü bir Rizespor adına Başkan Kartal’a tam destek verdikleri öğrenildi.

Bilal Erdoğan'da Maçtaydı!

Öte yandan Sivaspor maçının bir başka önemli ismi ise Bilal Erdoğan'dı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu TÜRGEV Vakfı Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan dün oynanan maçı stat'da takip etti ve maç sonu alınan galibiyetten ötürü Başkan Hasan Kartal'ı tebrik ettiği öğrenildi.

 


AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorum Yapın

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   26 Ağustos 2019 16:57
       

  tamam işte adam başı bir transfer yaparlar 2 fovet bide aminu yu alıp rizespora hediye ederler iş biter eğer hasan kartal dün bunun sözünü alamamışsa vay rizesporun haline acil santrafor