Rizespor 8 Futbolcuyu Kiraya Gönderdi!


 


Rizespor 8 Futbolcuyu Kiraya Gönderdi!

Çaykur Rizespor’da bu sezon kiraya gönderilen futbolcu sayısı sekiz oldu.

Altyapıdan yetişen 4 futbolcu ile birlikte son yıllarda geleceğin yatırımı diye transfer edilen 4 oyuncu alt liglerde kiraya gönderildi.

İbrahim Üzülmez döneminde transfer edilen Çınar Tarhan bu sezon da kiraya gönderilen isimlerin başında yer aldı. Bu oyuncunun yeni adresi ise Ergene Velimeşespor oldu.  Geçen sezon İsmail Kartal onayı ile Alman liginden transfer edilen ve sezon içinde sportif direktör Yılmaz Bal’ın onayı ile kendisi ile 4 yıllık daha sözleşme yenilenen Atakan Akkaya ise Türkgücü München takımına kiralık olarak gitti.

Geçen sezon Vedat Muriq transferine karşı Rizespor’a bonservisi ile birlikte verilen Mahsun Çapkan ise bu sezon  Serik Belediyespor’a giderken, yine geçen sezon büyük umutlarla Altınordu takımından transfer edilen Yusuf Acer’in yeni durağı ise kiralık olarak Afşet Afyonspor oldu.

Öte yandan altyapıdan yetişen 4 oyuncu ise bu sezon da başka kulüplere kiralı olarak gitti. Bu isimlerden Sinan Yazıcı Fatsaspor’a, Oğuzhan Malcı ise Mardin Fosfat’a kirlaık olarak giderken, Pazarspor ise Eren Karadağ ve Muhammet Çelik’i kadrosuna kattı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın