Hüseyin Atılgan ;" Rizespor Düşe Kalka Gidiyor, Yakışmıyor !.."


Çaykur Rizespor A.Ş ortaklarından Rizeli iş adamı Hüseyin Atılgan’dan önemli mesajlar geldi.

 

 

 

Süper ligde rahat bir sezon geçirmediklerinin altını çizen Atılgan;” İstanbul’da Rize’de yaşayan binlerce taraftar var. Maalesef Rizespor’un maçlarında çok büyük eziyet çekiyoruz. Birçok Rizeli artık maçları izlemiyor. İzlediği zamanlarda ıstırap çekiyoruz diyorlar. Bizim takım neden bir Alanyaspor olmuyor? Rize’nin spor alanında başarı kazanmasını istiyoruz ama maalesef süper ligde hiçbir sezon rahat bir sezon geçirmiyoruz. Beşiktaş maçında 6 gol yiyen takımda önce teknik direktörü ve yönetimi masaya yatırmak gerekiyor. Hasan bey para verdim diyebilir ama demek ki parayı da iyi kullanmak ve bilenlerle iş yapmak lazım. Bu işi yönetenler Rize sevdalısı olması gerekiyor. Türkiye’nin her tarafına yayılmış olan üst düzey iş insanları neden bu işin çevresinde yok. Çok enteresan. Sayın Cumhurbaşkanımız futbol aşığı bir insan. Gerçekten Rizespor’un bu halde olması bizi çok üzüyor. Cumhurbaşkanımız toplasın bizi elimizden geleni yaparız, kimse de Cumhurbaşkanımızı kırmaz. Birçok Rizeli iş insanları büyük kulüplere yardım ediyor, Rizespor’a neden yapmasınlar. Bana göre Rizespor’un tek başkanı Ekrem Cengiz olmuştur. Ondan sonra düşe kalka gidiyoruz. Beşiktaş maçında yenilen 6 gol Türkiye gündemine düştü ve Rizeliler çok üzüldü. Bu takımın antrenörü yok gibi, olsa disiplin içinde oynardı bu takım. Altyapı önemli, dışardan topçu getirmekle bu işi olmuyor. İstanbul’da yaşayan binlerce Rizeli çok ama çok üzülüyor” İfadesini kullandı.

 

Süper ligde Alanyaspor ve Karagümrük takımının başarısına dikkat çeken Hüseyin Atılgan sözlerini şöyle sürdürdü;

“ Bu takım inanmamış. Hoca kenarda uyuyor. Alanyaspor ve lige yeni çıkan Karagümrük nasıl bir kadro kurdu. Demek ki o takımı yönetenler işi biliyor. Beşiktaş maçında başta kaleci Gökhan olmak üzere çok hata yaptılar. Diğer ikinci kaleci bence daha iyi. Milli takıma gitti ama bence şımardı Gökhan. Başkan Hasan Kartal şapkasını önüne koymalı. Yönetici alırken, konuşan değil, işi bilen katkı verecek isimler olmalı. Hasan Kartal bey belki çok paralar vermiştir ama para maç kazandırmıyor. Şuanda 20 puan var ama alt taraftan her takın bize yaklaştı ve böyle giderse çok sıkıntı yaşarız. Buradan özellikle Rize’den seçilmiş 3 milletvekili ve sayın başkana sesleniyorum. Sorumluluk alın, eski spor Bakanımıza çok iş düşüyor. Osman Aşkın Bak bu işi yapmıyorsa, Rizeli bu işin cezasını zamanı geldiği zaman keser diye düşünüyorum.  Sevgi sırf görüntü ile olmaz. Yaptıklarınla olur. Sayın Cumhurbaşkanımıza memleketinin takımı Çaykur Rizespor aldığı sonuçlarla yakışmıyor. Tekrar söylüyorum, Rizespor Başkanı Hasan bey şapkasını önüne koysun ve kimle çalışacağına iyi karar versin. Bizim isteğimiz canı gönülden Rizespor’un başarısıdır, bizde Rizeliyiz ve hala vergi rekortmeniyim. Bizden ne istenirse yaparız, sayın Cumhurbaşkanımıza yakışan bir takım olsun” cümlesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 1 0
  {usertitle}

  saldıray

   8 Ocak 2021 12:55
       

  hüseyin abi elini taşın altına koymak için açıklama yapıyor demekki hala rizeyi ve rizesporu seven birileri var bu memlekette ayıp değilmi ya her alanda başarılıolan rizeliler futbola gelince sıçıyorlar yakışıyormu bize bizler gururlu insanlarız neden hersene hata yapıyoruz bile bile lades diyoruz OSMAN AŞKIN BAK bu işi beceremiyorsan gideceksin reise ben bu işi başamadım diyeceksin reisde alternatife bakacak yeterki başarılı olmak isteyin mutlaka başarırız tabi ne kadar isstediğinize bağlı bence rizespor en önemli sorunu başarılı olmak değilde idare etmek üzere takım kurulması

 2. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   8 Ocak 2021 14:49
       

  doğru tespitler varama eksik gökhan boldrin ve samu bu 3 oyuncuyu göndereceksin hatta tunay abdullah da yanlarında bir yenileme yapmak lazım biraz etrafınıza bakın millet ne yapıyor diye trabzon burak ve onur olcay operasyonu yaptı geçen seneki başarısı ortada akıllıolun akıllı

 3. 0 0
  {usertitle}

  Askoroz

   9 Ocak 2021 00:37
       

  bu açıklama dere bulanıkken balık avlayayım hevesidir. hatırlayın aynı bunun gibi açıklamaları hasan kartalda metin kalkavan için yapmişti. hasan başkanın tek eksiği futboldan anlamadığını söyleyip bu iş için güvendiği insanlarında çokda faydalı olamadıgı gerçeğini görememesidir. bu takımın öne geçmesine ragmen kaybettiği puanları incelediğinizde tomasın futbolculara kendi kalesine geri dönme sistemi içierisinde olması ve kendi yarı alanımızda çokça topa sahip olup pasyapma dayatmasıdır. bunu rizespor için değil kendi teknik drektörlük kariyeri başlagıcı için oynattıgı futbolda istatiklerinin yüksek çikmasını istediği içindir. kısacası ligin ikinci yarısına tomasla,yılmaz balla, boldrinle, samudyoyla yollar kesinlikle ayrılmalıdır. takım bunların kurdugu hemogonyayla futbol oynuyor  işin idda bahis olayına hiç girmeyelim.

Yorum Yapın