Başkan Metin ; Bu takımda bir iki Rizeli oynadığı zaman !..


Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Çaykur Rizespor’un lige iyi başlamadığını fakat yapılan yeni takviyelerle çok daha iyi bir takım olacaklarına inandığını söyledi.

Başkan Metin, özellikle yeni yapılan ve bitme aşamasına gelen altyapı tesisleri ile birlikte Rizespor’un kalıcı sağlam temellerin atılacağını belirtti.

Bu Takımda bir İki Rizeli Oynadığı Zaman !...

 

“ Ligin 3. Haftası geride kaldı. Rizespor’un yeni yönetimi için belli bir süre geçmesi lazım ki yapmak istediklerini bize gösterebilsinler. Bu sezon lig çok hareketli ve alttan gelenlerde güçlü takımlar kurdular. Biz her sezon lige sıkıntılı başlıyoruz. Taraftarlarda “ bu sene ligde kalırmıyız, kalmazmıyız, ne olur “ diye söylemlerde bulunuyorlar. Tabi ligde bir iki maç mağlup  olmak veya tam tersi bir iki maç galip gelmek bu işi belirlemiyor. Tabi transferler devam etti ve oynatılmayan oyuncularda var. Yönetimi ben diri ve arzulu görüyorum.  Ama yönetimde ki bu dirilik ve isteklilik tabi ki takıma da sportif başarıya da yansıması lazım. Hocanın kendini, futbolcuların hazır etmesi lazım. Bizim Umar yeni başladı, Boldrin hiç oynamadı, oynayacak. Onun için iler ki günlerde güzel bir takım olacak, en azından yönetimin bunu çok istediğini biliyorum. Önümüzde ki haftalarda takımımızı güzel bir ivme yakalayacaktır. Tabi burada kalıcı olmak için altyapı önemli. Yeni yapılan tesis yakın zamanda faal haline gelecek. 600 yakım sporcu yetişecek, burası çok önemli. Bu takımda bir iki Rizeli oynadığı zaman taraftarı da bütünleştirir.  Ben önümüzdeki günlerde yeni takviye ve önceki sporcularla çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. 7 – 8 . Haftadan sonra bu takım için çok daha sağlıklı görüşler veririz” ifadesini kullandı.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın