Uygun; Merak etmeyin bu takım iyi olacak


Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor maçının ardından
- Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun:
- "Takımın birliğe, desteğe ihtiyacı var. Bu süreci birlikte başararak bu süreçten çıkacağız. Gönül isterdi taraftara üç puan verelim ama maalesef olmadı.
- Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan:
- "Baskılı oynadık. Rakibimiz savunmadan çıkarken oyun kurmasına izin vermedik. Uzun toplara yönlendirdik. Takımın tümünü tebrik ediyorum"

 


Süper Ligin 4. haftasında sahasında Atakaş Hatayspor'a 2-0 yenilen Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Bülent Uygun, takımın birliğe ve desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

Uygun, maçın ardından takımın geç toplanmasının transferlerinin geç yapılmasının eksikliğini yaşadıklarını söyledi.

Maçın uzun süre golsüz devam ettiğini ifade eden Uygun, "İstemediğimiz bir skorla sahadan 2-0 yenik ayrıldık. Takımın birliğe, desteğe ihtiyacı var. Bu süreci birlikte başararak bu süreçten çıkacağız. Gönül isterdi taraftara üç puan verelim ama maalesef olmadı. Girdiğimiz pozisyonlarda golü bulamadık. Ortada bir sporun varda genel anlamda benden kaynaklıdır." diye konuştu.

Geçen sezonda benzer zorlu şartlardan geldiklerini kaydeden Uygun, "Merak etmeyin bu takım iyi olacak. Benim takımım oyuncularım ellerinden geleni yapacaktır. Başkanımız elinden geleni yapmaya çalıştı. Varsa suç bizim. Öyle bir sihirli değnek yok. Herkes uçamıyor. Oyuncularıma güveniyorum. Rizespor'a yakışır şekilde mücadele edecekler." ifadelerini kullandı.


- Atakaş Hatayspor cephesi

Atakaş Hatayspor'un teknik direktörü Ömer Erdoğan, milli arada doğru bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti.

Maçın zor geçeceğinin analizini futbolcularla konuştuğunu kaydeden Erdoğan, "Önemli bir galibiyet deplasmanda. Rize'nin lige istediği gibi başlayamadığını oyuncularıma anlatmıştım. Yenmek için çok mücadele edeceklerdi. Kazanmak için onlar kadar mücadele etmek ve doğru şeyler yapıp inanan bir görüntü vermeliydik. Oyuncularım doğru görüntü verdi." ifadelerini kullandı.

Takım oyunundan memnun olduğuna değinen Erdoğan, "Baskılı oynadık. Rakibimiz savunmadan çıkarken oyun kurmasına izin vermedik. Uzun toplara yönlendirdik. Takımın tümünü tebrik ediyorum. Artık bu maçın analizini yapıp önümüzdeki Kayserispor maçına hazırlanacağız." değerlendirmesinde bulundu.


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

 1. 0 0
  {usertitle}

  saldıray

   12 Eylül 2021 22:14
       

  hatasınıda kabul etmiyor beyfendi varsa diyor hayırdır hoca 4 maçta 12 puan yaptında tff miyazmıyor tabeleya anlamadıkki üsten aşağı hatalısın hatanın cezasıda belli bırakıpgideceksin senin bu saatten sonra düzelteceğin bişey kalmadı aç arşivleri bir daha söylediklerine baksen demedinmi milli aradan sonra bambaşkabir takımizleyeceksiniz diye sakatlar iyileşti, transferler yapıldı pekaladeğişen ne var senin takımında koca birhiç zihniyetin kötüsenin korkaksın çağdışıfutbolanlayışın ilebıligde hocalık yapmaman lazım kendi sahanda baskıyediğin takımf sıradan bir anadolu takımı sen kimegazelanlatıyorsun sabırdiye birşey yok başarı yoksa burda işin ne sihirli değnekyokmuş 2 gün ara bulsan takımı antalyaya tatilegötürüyorsun elalemaptalmıçalışan kazanıryatan değil işin gücün bahane üretmekona  kafa yoracağına takıma yorsan zaten sıkıntıkalmayacak yeter hiçolmazsa terbiyesizlik yapmayın beceremedik de ve git

 2. 0 0
  {usertitle}

  Askoroz

   13 Eylül 2021 07:33
       

  diyorki sel oldu yagmur yagdı antireman yapamadık.  bi insan bahane bulurda mantıklısını bulur.  kardeşim sen miili maç arası 15 günü antalyada geçirmedinmi orda sel yoktu yangın vardı barı bahne onu yap antalya ile hazırlık maçinada yenilmedinmi. biraz utanma olur nasıl bahane bulup açıklama yapayım diye aklıyla çelişiyor. bugunden tezi yok lütfen uçak biletini biz taraftarlar alırız yola koyun 2 hafta sonra çok geç olabilir.

Yorum Yapın