Bolasie ;” İlk 11 Oynamayacaksam !..”


 


Bolasie ;” İlk 11 Oynamayacaksam !..”

Çaykur Rizespor’un D.Kongolu oyuncusu Yannick Bolasie,son oynanan Kayserispor lig maçı öncesi  kendisini ilk 11’de görmediği için hocası Hamza Hamzaoğlu’na;” Eğer ben ilk11’de oynamıyorsam yedek  kulübesinde oturmanın bir anlamı yok” demişti.

Çok önemli maç öncesi oyuncusunun bu sözleri sonrası deneyimli teknik adam Hamzaoğlu, Bolasie’yi Kayserispor maç kadrosuna almamıştı.

Dün yapılan idman öncesi aynı düşünce de olduğunu gözleyen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ;” Kendisinin takım arkadaşlarından özür dilemesi gerekirken, hala daha haklıymış gibi tavır içerisinde gördüğümden dolayı Bolasie’ye “idmanı terk et, git kafanı dinle demiştim”. Daha sonra geldi konuştuk ve özür diledi. İlk idmanda da takım arkadaşlarından özür dileyeceğini söyledi. Ben yine kendisine bu düşüncende samimi isen gel, eğer bu fikrinde ısrarcıysan gelme dedim. Burada her şeyden önce takımı düşünmesi gerekiyor. Zor bir süreçten geçiyoruz, takım içinde inanan oyuncularla yolumuza devam edeceğiz. Zor bir süreç bizi bekliyor, bu başka topçu da olabilir, hazırlıklı olmalıyız” dedi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Önceki Haber 
Sonraki Haber

Yorumlar

Yorum Yapın